Piedzīvojumu pilns lidojums ar deltaplānu virs Rīgas

1 2 3 4 5 (25)

Piedzīvojumu pilns lidojums ar deltaplānu virs Rīgas

Izbaudi fantastiskas sajūtas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudi skaisto Rīgas panorāmu! Iepazīšanās, testa lidojums ar pasaulē labāko Francijā ražoto deltaplānu TANARG ļaus Jums izbaudīt skaistos Rīgas skatus, vērojot tos no putna lidojuma augstuma. Pilots - instruktors parūpēsies, lai Jūsu iepazīšanās lidojums ir interesants un aizraujošs. Ja iepazīšanās lidojuma laikā piedzīvotās emocijas mudinās Jūs lidot pašam, Jums būs iespēja pieteikties apmācībām un to apgūt.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 10 minūšu ilgs iepazīšanās, testa lidojums ar deltaplānu;
  • Lidojuma pilots - instruktors.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas piedzīvot burvīgas izjūtas, baudot skaistos dabas skatus!

Lidojums ar deltaplānu - elpu aizraujošs piedzīvojums ikvienam!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! ''Air creation'' firmas ražotie TANARG deltaplāni ir vienīgie sertificētie deltaplāni! Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Atsauksmes no mūsu klientiem (5)

Lāsma

Lidojums ļoti patika! Dodoties uz aktivitāti, paņemiet līdzi 5 EUR skaidrā naudā un flešatmiņu vai SD karti. Ir iespēja tikt pie aptuveni 20 lidojuma bildēm.

Pēteris

Neaizmirstams piedzīvojums, fantastiskas emocijas!

Spicais

10/10 Tiem, kas nekad nav lidojuši, smaids sejā paliks uz visu atlikušo dienu. ;)

Любовь

Впечатления незабываемые! Видео и фотографии на память тоже вышли замечательные. Мы начали свое знакомство с Ригой с этого полета и влюбились в город по уши. Однозначно рекомендую!

Dairis

Vienkarsi super piedzivojums

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.