Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Tarzāna Šķēršļu parka piedzīvojums jauniešiem (2 pers.)

(2)
Vieta
Sigulda
Dalībnieki:
2
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties dāvanas veidu:

24 €

Pirkt

Esiet gatavi piedzīvojumam! Tarzāna Šķēršļu parka piedzīvojums ir ideāla un jautra dāvana, kā arī aktīva izklaide. Tarzāna šķēršļu parks sastāv no 9 trasēm un vairāk kā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm. Esiet gatavi piedzīvojumiem – pie mums pa trosi būs jābrauc pat ar Štromberga velosipēdu un sniega dēli, bet Spēka trase liks kārtīgi pasvīst. Romantiķiem izveidota Tiroliešu nobraucienu trase, kura sastāv no 20 trošu nobraucieniem, garākā nobrauciena garums 180metri (Supertarzāns). Mūsu parka izvietojums Gaujas ielejas nogāzē ļaus izbaudīt lieliskas dabas ainavas. Katrs apmeklētājs ir pastāvīgā sasaistē ar drošības trosi, tāpēc atrakcija ir droša.

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1.maija līdz 31. oktobrim

Cita informācija

Parks atvērts katru dienu no plkst. 10:00 – 20:00. Rudenim tuvojoties ieeja Šķēršļu parkā 3 stundas pirms tumsas iestāšanās. Dāvanu karte derīga 2 jauniešiem līdz 17 gadu vecumam.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

Siguldas Piedzīvojumu parks „Tarzāns”

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi