Piedzīvojumu brauciens sniega suņu pajūgā (1 km)

1 2 3 4 5 (2)
Ogre, Zilie Kalni
1 pers.

15 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Dodies neaizmirstamā braucienā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sniega suņi Latvijā nav nekas neparasts, taču braukt viņu vilktā pajūgā ir kas jauns un aizraujošs. Ar vislielāko prieku, kopā ar Jums, šajā elpu aizraujošajā braucienā dosies Sibīrijas haskiji, Aļaskas malamuti un pieredzējis mušers. Jūs varesiet doties braucienā ar ģimeni, draugiem vai kolektīvu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 1km distances brauciens vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas doties piedzīvojumu pilnā braucienā suņu pajūga un pieredzējuša mušera pavadībā.

Lai pozitīvs un aizraujošs brauciens!


Vieta

Ogre, Zilie Kalni

Apģērbs

Ērts apģērbs, apavi ar zemu papēdi un ar neslīdošu zoli, saules vai slēpotāju brilles

Laiks

1 km distance

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts arī bezsniega sezonā, ja gaisa temperatūra nav augstāka par 15 grādiem, sniega sezonā – bez temperatūras ierobežojuma

Cita informācija

Pakalpojuma sniedzējs neatbild par brauciena ietekmi uz klienta veselību un citām blaknēm, klientam pašam jāizvērtē savi spēki un varēšana izvēlētaja distancecē. Nepieciešams veikt rezervāciju,2 nedēļas iepriekš.


Pakalpojumu sniedzējs

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.