Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Piedzīvojums ar akvaskiperu

(5)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

15 €

Pirkt

Piedzīvojums ar akvaskiperu

Aizraujošs piedzīvojums, kas neatstāj vienaldzīgos!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Akvaskipers vai ūdens ķengurs, kā to vēl dēvē Latvijā, ir visātrākais no mūsdienīgajiem ūdens pārvietošanās līdzekļiem, kas virzās ar cilvēka muskuļa spēku. Pateicoties diviem zemūdens spārniem aparāts var lidot virs ūdens. Vienīgais noteikums, lai tas kustētos uz priekšu, ir cilvēka muskuļu spēks, kustības un labs noskaņojums. Izbaudiet iespēju palēkt pa ūdeni, kā ūdens blakts!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedzīvojums uz ūdens ar akvaskiperu;
  • Ilgums viena stunda.

 Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas doties aizraujošā piedzīvojumā.

Izbaudi savu laiku aktīvi!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Tiek vāktas grupiņas. Ar akvaskiperu varēsiet braukt ja iepriekš nebūsiet lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Nepilngadīgām personām aktivitāte pieejama tikai ar vecāku atļauju. Šī aktivitāte var būt bīstama Jūsu veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību). Šis izklaides veids pieejams peldsezonas laikā, tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pa tālruni! Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Visaktuālāko informāciju par Zorb.lv tuvākajām aktivitātēm Jūs saņemsiet šeit https://facebook.com/ZorbLV/events. Pierakstieties!

Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi