Peintbola spēles komplekts un lieliska atpūta Andrejsalas Peintbola Parkā!

1 2 3 4 5 (4)
Rīga
1-10 pers.

72 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Peintbola spēles komplekts un lieliska atpūta

Andrejsalas Peintbola Parkā!

Izmēģini spēkus peintbolā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Peintbola spēle ir jautra izklaide un adrenalīna deva kā puišiem tā meitenēm, tāpēc tā būs izcila izvēle tiešam lieliskai dāvanai. Pasākums norisinās pieredzējušu instruktoru pavadībā, kur tiek doti dažādi uzdevumi un izspēlētas tematiskās misijas, lai šis Jums būtu piedzīvojums. Peintbola spēles notiek gan pamestā spēkstacijā, gan nupat izveidotos plašos āra laukumos. Pie mums spēlē vēlās vakara stundās un pat lietus laikā zem jumta izgaismotā iespaidīgā spēkstacijā. Pēc katras spēles mūsu klientiem tiek sagādāts pozitīvs pārsteigums.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Ieeja spēļu laukumos un dalība spēlē, instruktāža un serviss - 3 stundas;
  • Pilna ekipējuma noma - marķieris, maska, balons, kamuflāžas kombinezons, cimdi;
  • Gaisa uzpilde uz visu spēles laiku;
  • Sievietēm un bērniem aizsargveste;
  • 50 peintbola bumbiņas.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs visiem piedzīvojumu un asāku izjūtu cienītājiem.

Mums būs prieks Tevi redzēt!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Ņemiet līdzi cepuri. Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 līdz 10 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija - vēlams vismaz 3 dienas pirms pasākuma apmkelējuma, strādājam jebkurā klientam izdevīgā laikā. Uz vietas iespējams iegādāties papildus bumbiņas. Papildus iespēja iegādāties bumbiņas. 100 bumbiņas - € 4,00, 2000 bumbiņas (Kaste) - € 60,00.

Vecuma ierobežojums - sākot no 18 g.v. (vai no 16 gadu vecuma, ja līgumu paraksta pilngadīga persona); Ja ir nepilngadīgs dalībnieks, tad ir jābūt klāt, kādai pilngadīgai personai, kura uzņemas atbildību par šo jaunieti. Līdzi jābūt saviem apaviem, cepurēm.Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Ieva Rubule

1. augustā lieliski aizvadīts team-building pasākums. Ja kāds mēģina apgalvot, ka šaudīties uz kolēģiem noteikti nav team-building pasākums, tad, mūsuprāt, tādā veidā, kā šis pasākums tika novadīts, ir viennozīmīgi lielisks veids kā ne tikai aktīvi un interesanti pavadīt laiku kopā ar kolēģiem, bet arī spēles gaitā darboties komandā, stratēģiski domāt, virzīties uz kopīgo mērķi un mācīties komunicēt vienam ar otru, kad uz spēles laukuma iet karsti. Mums visiem ļoti patika aizvadītā piektdienas pēcpusdiena. Paldies.

Jānis, Uzņēmējs

Ir ļoti iespaidīgas telpas, bija tiešām forši uzspēlēt. Un pēc spēles labs pārsteigums. APParks malači.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.