Paukošanas apmācība pārim (2 pers.)

1 2 3 4 5 (2)

Paukošanas apmācība pārim (2 pers.)

Iejūties musketieru lomā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai arī Tu, skatoties “Trīs musketierus”, esi gribējis rīkoties ar zobenu tikpat veikli kā Atoss, Portoss un Aramiss? Paukošana ir elegants, pat aristokrātisks sporta veids, kas attīsta ātrumu, reakciju, koordināciju un domāšanu. Iemēģini savu roku senajā kaujas mākslā, izmantojot „Mans Sports LV” piedāvājumu, un apmeklē paukošanas nodarbības!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 1 stundas ilga paukošanas apmācība 2 personām

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta tiem, kuri vēlas sajust zobens cīņu spožumu.

Izjūti jaunas emocijas!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Tā kā paukošana ir saistīta ar ieročiem, varētu likties, ka tas ir bīstams sporta veids, bet visiem zobeniem, špagām un floretēm ir neass gals, turklāt katram sportistam ir maska un speciāls aizsargtērps.

Rezervāciju ir iespējams atcelt ne vēlāk 24h pirms pakalpojuma izmantošanas, pretējā gadījumā dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Kārlis

Ar saņemto pakalpojumu esmu ļoti apmierināts. Noteikti ieteiktu to izmēģināt arī citiem. Nākamajā dienā vēl kavējos atmiņās un rokai atkal gribējās paņemt rokās špagu.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.