Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru

Rīga, Jēkabpils
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Īpašais paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru

Asāku izjūtu cienītājiem

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ja gribi uzzināt, kā izskatās zeme no putna lidojuma augstuma, un ir vēlme redzēt Rīgu no augšas, sajust, kā vairāku simtu metru augstumā svilpo vējš, ja tevī mīt avantūrisms un romantika, ja vēlies asākas izjūtas vai gribi tās uzdāvināt draugiem - IZMĒĢINI! Tas ir TEV! Lidojums asākām dzīves izjūtām! Dienās, kad laika apstākļi iepriecina ar pareizo vēja stiprumu un virzienu, tieši Jums ir iespēja baudīt patīkamu lidojumu Jūrkalnē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums vienai personai tandēmā ar instruktoru;
  • Pakalpojums tiek sniegts Rīgā visu gadu un Jēkabpilī vasaras sezonas laikā (Jūnijs, Jūlijs, Augusts).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas paspilgtināt savu ikdienu ar aizraujošu lidojumu.

Sagādā sev asākas izjūtas!


Vieta

Rīga, Jēkabpils

Apģērbs

Apavi ar cietu zoli un zemu papēdi Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

6-8 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Pieļaujamais svars ir līdz 130kg. Paraplānu piekabina pie vinčas auklas un ar mašīnas palīdzību, kas ekipēta ar speciālu vinči, ievelk tandēmu līdz 450m augstumam. Tālāk seko brīvs lidojums. Novietot automašīnu skrejceļa malā tā, lai netraucē startēt; var fotografēt un filmēt; ievērot instruktoru norādījumus. Pakalpojums tiek sniegts Rīgā visu gadu un Jēkabpilī vasaras sezonas laikā (Jūnijs, Jūlijs, Augusts). Kā arī Jūrkalnē (atkarībā pēc vēja virziena)


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Iveta

Spilgtu emociju un milzīgas adrenalīna devas piedzīvojums! Iedomājieties, ja cilvēks, kam ir bailes no augstuma saņem dāvanā šo piedzīvojumu – lidojums ar paraplānu – sākumā nemaz nenojautu kā tas būs, kas tas ir un vai es to spēšu izdarīt.
Pēc sarunas ar pakalpojumu sniedzēju, sapratu, atpakaļceļa vairs nav.. ja jau esmu ieradusies, nāksies vien lidot.. Pie sevis domas, ir jāpārvar sevi ir jāpārvar sevi, tas būs aizraujoši.. Pēc instrukcijas ko novadīja pats pilots, ja tā to var teikt..sākās piedzīvojums. Lai paraplāns paceltos gaisā, tas tiek ievilkts ar vinču, kas piestiprināta pie automašīnas.. Kad uzzināju, ka paraplāns pacelsies 400-5—m augstumā, man šķita, ka kājas kļūst nejūtīgas no satarukuma..
Aiziet..tas mirklis ir pienācis.. sākam pamazām skriet un pacelties gaisā ar iepriekš minētās vinčas un automašīnas palīdzību.. Sākumā bija spiedzieni, kliedzieni gan no bailēm, gan sajūsmas. Paceļotie spietiekamā augstumā, vinča tika atāķēta un mēs planējām.. Mirklī kad Tu sāc skatīties pakārt un redzi Rīgas Jūras līci, Salaspili un pusi Rīgas, bailes pāriet, pazūd sajūta, ka Tu būtu tik augstu debesīs.. pēc mirkļa instruktors piedāvā pašai pavadīt šo paraplānu..wow..tas bija tik patīkami!
Protams, neizpalikām arī bez akrobātiksiem manevriem, ko instruktors teicās, ka esot jāpamēģina ikvienam.. ārprāc, es nodomāju, un lai jau notiek! Tiklīdz sāka šos manevrus es sapratu, man tā kut vēders, ka jāsmejas kā kutinātai no šiem manevriem.. Tad nu ar iespaidīgu manevru nonācām lejā un bija paties prieks atrasties atkal uz zemes! Izbaudite noteikti šo piedzīvojumu!


Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

MeiteneZeltene!

padārgi gan šķiet. Būtu uz pusi lētāk, noteikti brauktu vēl! Visumā laba, patīkama pieredze! (:

Mārtiņš

SUPERĪGI! ļoti patika! tieši tas ko ar draudzeni gaidījām (katram mums uzdāvināja pa tādam lidojumam). Es izvēlējos ar trikiem, tapēc mans lidojums bija maķenīt īsāks kā draudzenei, toties šķita tā vērts! :D man lidojums ilga ~5 min, draudzenei šķiet bija līdz kādām ~10 min... lai arī tas nav ilgi, tomēr laiks mums patrāpījās ļoti veiksmīgi labs, instruktors labā omā un tieši laikā attieksme! nekādu motora trokšņu, nekādu baiļu, tik tīrs lidojums augstu, augstu, AUGSTU virs pilsētas,,, mašīnas kā skudras, cilvēkus vispār neredz, un nolaižoties visu var pagūt apskatīt un safočēt, saķert atmiņu iespaidus :D Super! :)

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.