Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru

1 2 3 4 5 (13)

Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru

Izmēģini mierīgu vai asāku izjūtu lidojumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ja gribi uzzināt, kā izskatās zeme no putna lidojuma augstuma, un ir vēlme redzēt Rīgu no augšas, sajust, kā vairāku simtu metru augstumā svilpo vējš, ja tevī mīt avantūrisms un romantika, ja vēlies asākas izjūtas vai gribi tās uzdāvināt draugiem - IZMĒĢINI! Tas ir priekš TEVIS! Dienās, kad laika apstākļi iepriecina ar pareizo vēja stiprumu un virzienu, tieši Jums ir iespēja baudīt patīkamu lidojumu Jūrkalnē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums vienai personai tandēmā ar instruktoru;
  • Pakalpojums tiek sniegts Rīgā visu gadu un Jēkabpilī vasaras sezonas laikā (Jūnijs, Jūlijs, Augusts).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Paraplāna lidojums paredzēts ikvienam, kurš vēlas piedzīvot vēl nebijušas sajūtas.

Piedzīvo fantastiskas izjūtas lidojot ar paraplānu!


Vieta

Rīga, Jēkabpils

Apģērbs

Apavi ar cietu zoli un zemu papēdi Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

8-10 min. (mierīgs lidojums) 10-15 min. (mierīgs lidojums termālos laika apstākļos)

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Pieļaujamais svars ir līdz 130kg. Paraplānu piekabina pie vinčas auklas un ar mašīnas palīdzību, kas ekipēta ar speciālu vinči, ievelk tandēmu līdz 450m augstumam. Tālāk seko brīvs lidojums. Novietot automašīnu skrejceļa malā tā, lai netraucē startēt; var fotografēt un filmēt; ievērot instruktoru norādījumus. Pakalpojums tiek sniegts Rīgā visu gadu un Jēkabpilī vasaras sezonas laikā (Jūnijs, Jūlijs, Augusts). Kā arī Jūrkalnē (atkarībā pēc vēja virziena)Atsauksmes no mūsu klientiem (10)

Elīna

Ja man uzdāvina lidojumu ar jebkādu lidaparātu, cilvēks ir trāpījis tieši sirsniņā. Lidojums ar paraplānu bija patīkami ilgs un mierīgs, uzlādējos ar pozitīvām emocijām vēl gadam uz priekšu! Personāls bija ļoti atvērts, patīkams un pozitīvs, kā nekā - ja cilvēks lido, viņš ir laimīgs! Jā... Viens no maniem laimīgākajiem piedzīvojumiem! Paldies!

Arnis

Ļoti labs piedzīvojums! No augšas var diezgan tālu redzēt un izbaudīt lidojumu. Nevienā brīdī arī nesajutos, ka tas būtu kaut kādā ziņa nedroši. Iesaku :)

Arnis

Ļoti labs piedzīvojums! No augšas var diezgan tālu redzēt un izbaudīt lidojumu. Nevienā brīdī arī nesajutos, ka tas būtu kaut kādā ziņa nedroši. Iesaku :)

Modris

Šis ir pasākums jebkuram vecumam (saprāta robežās) un esmu priecīgs par šo dāvanu. Patiešām, izbaudīju to! Paldies arī instruktoram (aizmirsu paprasīt vārdu), kurš vienkāršā valodā izskaidroja dāvanas izmantošanas pamatprincipus un deva iespēju pašam vadīt lidojumu.

Marija

Viss bija ļoti brīnišķīgi un ļoti skaisti. Viss ir labi noorganizēts, loti labs serviss. Man bija instruktors Dzintars, ļoti foršs, ar labu humora izjutu! Visiem ieteiktu!

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.