Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 9:00-18:00 (I-V)

EscapeRoom.lv „Pamestais dzīvoklis № 16”

(33)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
2-4
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties dāvanas veidu:

35 €

Pirkt

Spēle-kvests reālitātē „Pamestais dzīvoklis № 16”

Liec lietā loģisko domāšanu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Escape Room - ir kvests realitātē, aizraujoša intelektuāla spēle komandai (2-4 cilvēki). Jūs kopā ar draugiem, kolēģiem, paziņām tiekat ieslēgti vienā no mūsu istabām un, meklējot norādes, cenšoties atrisināt dažādus uzdevumus, mīklas, pamanot sakarības un loģiski tās izmantojot, jātiek ārā vienas stundas laikā. Ja nepaspēsiet, jūs atbrīvo, bet lai uzdevumu izpildītu līdz galam, būs jānāk vēlreiz. Iespējams jūs jau spēlējāt šādas datorspēles, bet tagad ir iespēja pamēģināt to reālajā dzīvē. Escape Room - ir laba ideja, kā var interesanti nosvinēt dzimšanas dienu, vecpuišu/vecmeitu ballīti, saliedēt darba kolektīvu vai vienkarši jautri pavadīt laiku neliela kompānijā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Spēles apmeklējums 2-4 personām darba dienās līdz pulkstens 18:00!
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas pārbaudīt savas spējas un loģisko domāšanu ''izbēgot'' no istabas, kas aizslēgta ar 7 slēdzenēm! 
 
Iespējams, viss ir vienkāršāk kā tas sākotnēji šķiet!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Dāvanu karte izmantojama spēlei darba dienās līdz pulkstens 18:00! Nepieciešama obligāta iepriekšēja rezervācija!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

EscapeRoom.lv

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas

Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

1

Monta

Uz aktivitāti biju kopā ar draugiem. Noskaņojums bija azartisks, jo biju dzirdējusi, ka atslēgu meklēšana nav tik vienkārša kā varētu šķist. Pasākums patika, jo tas liek darboties komandā, "aktivizēt" loģisko un arī neloģisko domāšanu. Esmu ļoti priecīga, ka mēs atradām visas 7 atslēgas laikā :) Lieliska vieta, kur aiziet ar draugiem, kolēģiem un atslēgties no darba dienas :) Paldies par viesmīlību !

Алёна

СУПЕР! были с коллегами, очень понравилось! идеальная возможность для сплочения коллектива, ибо работать нужно сообща!) задача игры - найти 7 ключей, чтобы выбраться из комнаты... казалось бы это не так трудно... и мы так думали первые 10 минут, т.к. сразу нашли целых 3 ключа. но не тут то было... на поиски остальных 4-х потратили почти всё оставшееся время))) итог: 55 минут! спасибо большое Dāvanu Serviss и Escape Room, мы в восторге!

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi