Mazais SPA komplekts (2h)

1 2 3 4 5 (0)

Mazais SPA komplekts (2 h)

Nesteidzīga relaksācija un baudpilni mirkļi tieši Jums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Mājīgais salons "Old Riga Garra Rufa SPA" Vecrīgā parūpēsies par to, lai Jūs justos relaksēti un moži! Mazajā SPA komplektā ietilpst Garra Rufa zivtiņu pīlings (Fish SPA), kura laikā zivtiņas maigi ar lūpiņām noskrubina pēdas ādas virskārtas atmirušās daļiņas un barojas no tām. Zivtiņām nav zobu - tās netraumē ādu un nerada diskomforta sajūtu. Ar Fish SPA Jūs iegūsiet maigu un relaksējošu pēdu pīlingu, lielisku pēdu mikromasāžu, mīkstāku un jaunāku kāju ādu, pozitīvu emociju lādiņu visai dienai, kā arī atbrīvosieties no stresa un sasprindzinājuma, kas radies darba dienas laikā.

Klasiskā muguras masāža garantēs relaksāciju un labsajūtu saspringtam garam! Katrs pieskāriens baro ķermeni, prātu un dvēseli. Klasiskajā muguras masāžā mugura tiek masēta glaudot, vibrinot, berzējot vai mīcot, lai nomierinātu nervu sistēmu, noņemtu muskuļu sasprindzinājumu, uzlabotu asinsriti un muskuļu tonusu.

Piedāvājumā ietilpst arī klasiskais manikīrs ar nagu laku vai ilgnoturīgo Gelish laku, kuras rezultātā iegūsiet skaistas un koptas rokas un nadziņus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Garra Rufa zivtiņu pīlings pēdām (15 min.);
  • klasiskā muguras masāža (30 min.);
  • manikīrs (80 min.);
  • uzkodas un dzērieni.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas pelnījis nesteidzīgu un relaksējošu atpūtu ikdienas steigā!

Izbaudiet!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nekādu prasību nav

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.