Mācies slēpot vai snovot kopā ar draugiem

1 2 3 4 5 (0)

Mācies slēpot vai snovot kopā ar draugiem

Interesanta un aizraujoša aktivitāte!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jums būs iespēja iemācīties slēpot vai snovot, izbaudīt ziemas brīnišķīgās atpūtas iespējas, izpriecāties un aktīvi, jautri un aizraujoši pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem. Žagarkalns jums dod iespēju izbraukāt visas trases un nogāzes instruktora vadībā apgūstot jaunus slēpošanas/ snovošanas elementus un gūstot prieku par jauki pavadītu laiku svaigā gaisā labā kompānijā. Jūs varēsiet ne tikai apgūt slēpošanas un snovborda pamatus, iemaņas un trikus, bet arī no sirds izsmieties un izbaudīt visas Žagarkalna sniegtās atpūtas un izklaides iespējas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Cenā ietilpst instruktora apmācība 1 stundas garumā un 2h pacēlāja izmantošana.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties aizraujošā aktivitātē.

Pavadi savu laiku pilnvērtīgi!


Vieta

Cēsis

Apģērbs

Aukstās sezonas laikā būtu vēlams vilkt slēpošanas kostīmu un siltus apavus

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

3 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Pakalpojumu iespējams izmantot darba dienās! Cenā ietilpst instruktora apmācība 1 stundas garumā un 2h pacēlāja izmantošana. Slēpošanas un snovborda inventārs nav iekļauts cenā.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.