Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Birojs: +371 26699899 (I-V, 9:00-18:00) 

Loģikas spēle Mystery House

(4)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
2-4
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

50 €

Pirkt

Loģikas spēle Mystery House

Domā, atrisini un izbēdz!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Mystery House” ir īpaši radīta tiem, kuri meklē jaunas un nebijušas izjūtas, vēlas pārbaudīt savas prāta spējas, jautri un radoši pavadīt laiku. Jūsu uzdevums - izkļūt no istabas 60 minūšu laikā. Lai to paveiktu ir nepieciešams izmantot loģisko domāšanu, intuīciju un komandas darbu. Spēles ir piemērotas ikvienam – draugu grupām, pāriem, ģimenēm, kā arī uzņēmumu darbinieku saliedēšanai. Atliek vien izvēlēties piemērotāko!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Spēle 2-4 personu grupai jebkurā no Mystery House tematiskajām istabām jebkurā laikā (10:00-22:00). Iespējams izvēlēties vienu no 3 istabām: "1985 - Ceļojums pagātnē", "Misija:Rīga - Spiegu spēles" vai "Dr. Cinks - Glābjot pasauli"!

Kam dāvanu karte ir domāta!

Šī dāvana noderēs gan lieliem, gan maziem mistēriju šķetinātājiem!

Mystery House - atbildes ir mums visapkārt!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija, zvanot pa telefonu vai rezervējot Mystery House mājaslapā!

Ieteicamais vecums ir 16+, tomēr bērni un pusaudži līdz 16 gadu vecumam ir gaidīti vecāku pavadībā. Spēlē nedrīkst piedalīties alkohola un citu apreibinošos vielu reibumā.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Mystery House

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Laura
Eksperta vērtējums:

No visām piedāvātajām spēlēm izvēlējāmies "Misija:Rīga - Spiegu spēles".

 

Ierodoties mūs sagaida pavisam smaidīgs latviešu puisis Jānis, kurš vēlāk iepazīstinās arī ar spēles noteikumiem. Dodoties iekšā istabā virsdrēbes jāatstāj uz pakaramā un āra apavi arī jānovelk, taču par to nav jāuztraucas, jo visas telpas klāj mīksts, tīrs paklājs un šeit ir patīkami silts un mājīgs. Patīkami, ka ir padomāts, kur droši atstāt savas mantas spēles laikā. Priecīgas par šādu iespēju zīmīgi aizņemam skapīti ar numuru 1.

 

Brīvā gaisotnē pārrunājam spēles noteikumus, ko drīkst un ko ne. Lai spēle noritētu veiksmīgāk, tiek parādīts kā darbojas specifiskas slēdzenes un kā pareizāk ar tām apieties.

 

Šī ir vidējas grūtības spēle un mēs varam galvot, ka tā tiešām arī ir. Šoreiz iepriekšēja pieredze nāk talkā un zinām, ka jāpārbauda ir katrs stūrītis, savādāk nesanāks. Pavedieni un sakarības ir jāmeklē cītīgi, jo palaižot garām kādu sīkumu, var gadīties, ka spēle apstājas un tālāk neko nav iespējams izdarīt. Bet par laimi šajos gadījumos nāk talkā Jānis. Kā īstiem spiegiem pienākas viņš uzsāk sarunu: “Mayday, mayday, aģenti, vai nepieciešama palīdzība?”. Jā, ir gan nepieciešama! Ar vienu mazu mājienu pareizā virzienā spēle turpinās. Kopumā palīdzību drīkst izmantot 3 reizes, tāpēc ir rūpīgi jāizvēlas moments, kad to darīt un ko tieši jautāt.

 

Spēle bija ļoti aizraujoša, kritām azartā ļoti viegli un arī atbilstošs rezultāts - izbēgām no istabas! Mūsu rezultāts: 53 minūtes! Par godu arī tam laimīgo aģentu kopbilde – dokumenti atgūti un no dubultaģenta Pētersona dzīvokļa arī veiksmīgi izbēgts.

Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

1

Kaspars

Liels paldies draugiem par superīgo dāvanu! Tiešām labi pavadīts laiks un neaizmirstamas emocijas. Mēs bijām Misija Rīga istabā! Iesaku!

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi