Liepziedu SPA rituāls

1 2 3 4 5 (0)

Liepziedu SPA rituāls

SPA rituāls skaistuma un veselības atjaunošanai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ļaujiet laikam apstāties, baudot Latvijas dabas bagātības apvienojumā ar „Activ&Spa” meistaru rūpēm par Jūsu labsajūtu, mieru un veselību. Liepziedu dabiskais aromāts iedarbosies kā antidepresants, līdzsvaros un atjaunos zaudētos spēkus. Liepas ziedi nostiprina ādu, padara to elastīgāku, tonizē, mitrina un mīkstina. Ļaujieties masāžas dziedinošajai iedarbībai!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Liepziedu pīlings - masāža;
  • Ietīšana liepziedu maskā;
  • Tasīte aromātiskas tējas procedūras noslēgumā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kurš vēlas izmēģināt Latvijas dabas spēku. 

Sajūti ārstnieciskās liepziedu īpašības uz savas ādas!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Salons nodrošina dvieli. Ja tomēr Jums ir īpašas prasības un vēlmes, Jūs varat ņemt līdzi savu dvieli/dvieļus uz procedūru.

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.