Lidojums ar lidmašīnu A-22 virs Rīgas

1 2 3 4 5 (23)

Lidojums ar lidmašīnu A-22 virs Rīgas

Dodies apskatīt Rīgu no debesu plašumiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Iepazīšanās lidojums ar lidmašīnu A-22 ļaus Jums sajust, cik viegli ir pacelties debesīs! Tā ir divvietīga lidmašīna, kuru vadīs pilots - instruktors, izrādot Jums skaistākos Rīgas skatus no debesu plašumiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 20 minūšu ilgs lidojums lidmašīnā A-22;
  • Lidojums kopā ar pilotu - instruktoru.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas izbaudīt vēl nebijušas sajūtas lidojot divvietīgā lidmašīnā.

Izbaudi burvīgos Rīgas skatus no lidmašīnas A-22!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

20 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Eksperta atsauksme:

Vivita

Pati pirmā dāvana ko izmantoju no DāvanuServiss.lv piedāvājumiem. Atceros sajūsmu, kad to saņēmu dāvanā, viegli tauriņi vēderā un sajūsma. Tā, kā dāvana tika pasniegta Ziemassvētkos, tad izlēmu to labāk izmantot vasarā, kad laiks ir silts un jauks.

Atbraucot uz lidostu, agrākie tauriņi, kas bija lidinājušies Ziemassvētku laikā, nu jau bija tāds kā vesels putniņu bars, kas riņķo pa vēderu. Tas vizdrīzāk tāpēc, ka ar lidošanu esmu uz Jūs, kad jālido, lidoju, bet nu sajūsmā neesmu.

Interesanti, ka lidmašīnā esi tikai kopā ar pilotu, kuram, protams, patīk pajokot, skaidrojot vienkārši tehniskas lietas. Redz debesīs stūre nav jātur, jo lidmašīna jau lido taisni un satiksmes jau nav... Apskatot Rīgu no augšas iespējams, pat māju Juglā saskatīt, kur dzīvoju. Nemaz nerunājot par rūpniecisko un skaisto skatu uz Ostu un Rīgas Jūras līci.
Tomēr, lai piedzīvojums būtu pilnīgs un kā jau piedzīvojumā tam jābūt, kad lidmašīnai tuvojas nosēšanās laiks, pilots piedāvā izslēgt motoru. Tā, vienkārši paskatīties, kas notiek. Visi mani aizmirstie tauriņi uzvirmoja no jauna un viņš izslēdza motoru...
Rezultāts, pārsteidzošs, lidmašīna planē! Kārtējā instrukcija par tehnikas brīnumiem un fiziku, kā viss strādā, atliek tikai pabrīnīties.
Beigās laimīgi nosēdāmies lidlaukā un mana nākamā doma ir: vēlētos redzēt Rīgu rudenī no putna lidojuma. Mums ir zaļa pilsēta un koku krāsas, tās varētu radīt pārsteidzošus skatus. Tagad tikai jāieplāno nākamais lidojums!


Atsauksmes no mūsu klientiem (10)

Irēna

Fantastiski! Paldies kolēģiem par dāvanu!

Olga

Всё было отлично. Пилот очень любезный. Показал и рассказал о местах над которыми пролетали. Осталась очень довольна. Спасибо.

Igors

Ļoti patika gan pats lidojums gan pilots - ļoti komunikabls un interesants cilvēks.

Валентина

все очень здорово!!

Игорь

Очень доволен подарочной картой на полёт над Ригой на самолёте А22! Удобное приобретение в интернете! Полёт был очень желанным и оправдал свои надежды! Пилотом также доволен, всё грамотно и чётко, профессионально! Сделал бы такой же подарок и своим знакомым и друзьям!

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm