Kvesta spēle „Koncerts”

1 2 3 4 5 (3)

Kvesta spēle „Koncerts”

Vēl neviens nav bijis tik tuvu šīs sarežģītās lietas atrisinājumam….

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

QUEST House - tas ir unikāls piedzīvojums – komandas spēle 2-4 cilvēku grupai ( ģimenei, kolēģiem, draugiem – visiem, kuri piekritīs kopā ar jums atrasties noslēpumu un iespaidu valstībā). Jūs tiekat ieslēgti istabā, lai izietu Jums būs nepieciešams izpētīt slēptuves, risināt mīklas un pareizi izmantot pavedienus, pielietojot loģiku un atjautību. Quest House spēle ir pilna ar dažādiem noslēpumiem un pārsteigumiem, uzdevumiem un mīklam. Izejas atrašanai un noteiktās misijas izpildīšanai Jums ir dotas tikai 60 minūtes.
KVESTS – „Koncerts” leģenda:
Jūs esat izmeklēšanas grupas, kura specializējusies mākslas darbu zādzībās, ārštata aģents un izmeklējat lietu par Jana Vermēra gleznas „Koncerts” mīklaino pazušanu no Izabellas Stjuartes Gardenas muzeja 1990.gadā. Jūsu komanda ir nokļuvusi uz pēdām un ieguvusi unikālu iespēju atgūt šo pasaules mēroga mākslas šedevru.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauta spēle 2-4 personām (jebkurā dienā no 9:00-19:30)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs īpaša dāvana tiem, kas vēlas pārbaudīt savu atjautību!

Lai to paveiktu, jums būs jādarbojas ātri un organizēti. Viena stunda un viena iespēja...


Vieta

Liepāja

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Bērniem līdz 14 gadu vecumam iespējams izmantot šo piedāvājumu tikai kopā ar vecākiem. Dodoties izmantot piedāvājumu, ņemiet līdzi dāvanu karti. Piedāvājumu iespējams izmantot jebkurā dienā no 9:00-19:30.

 Eksperta atsauksme:

Laura

Ļoti interesanta spēle! Ļoti liels pluss jau ir vien tas, ka šī ir vienīgā zināmākā kvesta istaba ārpus Rīgas, turklāt ar izcilu kvalitāti. Pirmais iespaids ierodoties ļoti labs, iekārtots mājīgi, ir vieta drēbēm un mantām. Telpu sienas rotā ļoti skaisti zīmējumi. Par pašu spēli - uzdevums ir atrast/nolaupīt mākslas darbu, risinot mīklas, pavedienus u.tml. Šis kvests nav no vieglākajiem, ir daudz vietu, kur bija nepieciešams kārtīgi padomāt. Ir arī pārsteiguma elements īsi pirms beigām - to diemžēl nevar atklāt, savādāk doties uz spēli nebūtu jēgas. :) Iesaku izmēģināt gan ar draugiem, gan darba kolēģiem - ļoti labi liek darboties komandā.

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.