Konditorejas meistarklases (2 personām)

1 2 3 4 5 (2)

Konditorejas meistarklases

Apgūsti jaunas prasmes!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Mūsdienīgu sieviešu prātus ir pārņēmusi pasaules tendence gatavot mājās. Ja jubileja, tad, protams, ciemiņiem galdā jāceļ pašas gatavota torte! Ja draudzenei vārda diena, tad viņa jāpārsteidz ar pašas rokām un mīlestību gatavotiem makarūniem un zefīriem. Bet vispirms tas ir jāiemācās! Labāk par jūtūbu un gūgli to nodemonstrēs kāds, kas attīstījis šīs iemaņas līdz perfekcionismam. Gastronomijas institūta meistarklases garantē lieliski pavadītu laiku, izcilu rezultātu un saldu pēcgaršu. Ieguvējs būs ne tikai dāvanas saņēmējs, bet droši vien arī dāvinātājs.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā iekļauta viena 3 stundu meistarklase pēc Jūsu izvēles 2 personām, kur katrs darbojas pats meistara vadībā un pagatavotos kārumus glīti sasaiņo mājās nešanai.  
  • Jums tiks nodrošināts priekšautiņš uz meistarklases nodarbību.

Jums būs iespēja izvēlēties kādu no šīm meistarklasēm : Zefīru pagatavošanas meistarklase, makarūnu pagatavošanas meistarklase, eklēru pagatavošanas meistarklase, popkeiku meistarklase, kapkeiku pagatavošanas meistarklase, Pavlova kūkas meistarklase u.c

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs labākā dāvana tiem, kas vēlas apgūt gardumu gatavošanas noslēpumus un pārsteigt citus ar savām jaunapgūtajām prasmēm!

Gatavojiet izcilus gardumus!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

2 personas (meistarklases notiek grupās, kur maksimālais dalībnieku skaits ir 8)

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots. Vienā meistarklasē piedalās 8 dalībnieki. Jums būs pieejama bezmaksas autostāvvieta.


rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm