Brīvais lidojums katapultā (2 pers.)

1 2 3 4 5 (0)
Sigulda
2 pers.

12 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Brīvais lidojums katapultā (2pers.)

Aizraujošs piedzīvojums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet vēl nebijušas emocijas! Lidojot ar katapultu, Jūs izbaudīsiet paātrinājumu, kam sekos iespaids, ka ir iestājies bezsvara stāvoklis. Kad būs sasniegts augstākais lidojuma punkts, sekos brīvais kritiens un šūpošanās gumijās. Lidojuma augstums ir 20m. Visas šīs sajūtas ir ļoti iespaidīgas un aizraujošas!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brīvais lidojums katapultā divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties aizraujošā lidojumā ar katapultu.

Piedzīvojums, kas uzrunās!


Vieta

Sigulda

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

2 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1.maija līdz 31. oktobrim

Cita informācija

Varēsiet lidot ar katapultu tikai tad, ja nebūsiet iepriekš lietojis alkaholu vai citas apreibinošas vielas. Katapultu drīkst lietot cilvēki svara kategorijā no 35kg. līdz 110 kg.Eksperta atsauksme:

Laura

Traks piedzīvojums! Pašā sākumā Tevi iestiprina drošības jostās un siksnās, taču tas nemazina tauriņu sajūtu vēderā, kad sajūti, ka tūliņ, tūliņ jau instruktors paraus virvi un Tu katapultā uzšausies augstu gaisā. Augšā.. lejā .. augšā un, ja palaimējas, uzmet gaisā arī kādu jautru kūleni. Lidojot katapultā piedzīvojums liekas daudz ekstrēmāks nekā atrodoties uz zemes. Katrā ziņā jautra izklaide gan pašam izmēģinātājam, gan skatītājiem! Manuprāt, izklaide vairāk piemērota bērniem vai stiprā dzimuma pārstāvjiem. :)


Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Inese Zune

Labdien.
Atbildot uz jautājumiem, varu pateikt, ka man patika dāvana - katapults....
Viss notika tieši tā, kā bija aprakstā....
Man ļoti ir iepatikusies jūsu ideja- par e-dāvanu.. tiešām laba ideja :)
Tā tik turpināt.

Kalvis

Katrā ziņā paldies Jums. Esmu apmierināts ar pirkumiem. Un draugi kopš noskatījušies video ar katapultas izklaidi nepārtraukt dod mājienus ko vēlētos svētkos. Lai gan tikai 3 reizes esmu šo pakalpojumu izmantojis, bet droši saku ka darīšu to vēl. Un par cik es dzīvoju netālu no ofisa, tad noteikti neizmantošu pirkšanu internetā, jo apkalpošana ir vienkārši zvērīgi laba :) Apkalpojošās meitenes prot uzlabot garastāvokli :) Paldies Jums :)

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm