Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Izmēģini spēkus alpīnismā (2 pers., 1h 30min, Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no sarksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Izmēģini spēkus alpīnismā (2 pers., 1h 30min, Rīga)

Rīga
2 pers.

10 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Izmēģini spēkus alpīnismā

Sagatavojies visaugstāko virsotņu iekarošanai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sāciet ar sagatavošanās kursu instruktora pavadībā, un pēc kāda laika uzkāpšana Everestā kļūs par realizējamu sapni! Katram no mums ir iespēja izmēģināt šo burvīgo un aizraujošo kāpšanas sportu. Sasniedziet virsotni un jūtieties gandarīts par paveikto!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Nepieciešamais inventārs;
  • Instruktora pakalpojumi;
  • Kāpšana alpīnisma sienā divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas sevi izaicināt un pārbaudīt savus spēkus.

Pierādi sev, ka tu to vari izdarīt!

 

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no septembra

Cita informācija

Aktivitātes sezona no 1. septembra līdz 15. maijam (sezonas ilgums var mainīties).  Šī aktivitāte var būt bīstama Jūsu veselībai. Pakalpojumu iespējams izmantot: Pirmdienās, Trešdienās, Piektdienās no pulksten 20:00 - 21:30.


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atrastas: 14
filtrs

Atsauksmes no mūsu klientiem (6)

Edgars

Ļoti interesanta pieredze, foršs treneris - ļauj brīvi darboties un iesaka attiecīgās sarežģītības disciplīnas, pēc individuālas varēšanas. Ļoti laba dāvana! Ieteikums: Dāvana varētu būt nepiemērota sievietēm ar pagariem nagiem, jo tiešām ļoti svarīgi kāpjot ir aizķerties ar pirkstu galiem.

Arthur Romanovsky

Sveiki! Izvēlējos šo dāvanu gan sev gan sev tuvajiem cilvēkiem un droši varu teikt, tas ir vienreizējs pasākums! Iesaku to ikvienam izmēģināt! :) Instruktors ļoti pozitīvs cilvēks, viss pārējais arī apmierināja. Mēs bijām pāros pa divi cilvēki, arī Jums vēlos to atzīmēt - kad Jūs kāpjat "virsotnē", otrs atbild par Jūsu drošību. Tāpēc manuprāt šo dāvanu jāpērk uzreiz diviem cilvēkiem vai nelielai kompānijai. Esmu atklājis sev ko jaunu un varētu teikt pat vairāk, lai gan nodarbības beigās rokas vairs negribēja klausīt un spēki jau bija izsīkuši es noteikti to atkārtošu! :)

Maris

Interesants piedzīvojums un draudzīga atmosfēra :)

Maksims

Paldies par sniegto piedzivojumu gan Jums gan dāvinātājam! Ļoti patika šī aktivitāte, varētu teikt pat biju starā! Nākotnē ar draugiem vēlreiz domājam izmantot Jūsu pakalpojumus dažādām aktivitātēm!

Jānis

Paldies ne tikai dāvinātājam, bet arī Jums par sniegto servisu. Visi materiāli bija skaidri un kodolīgi. Nepieciešamo informāciju, lai sazinātos ar alpīnisma nodarbību vadītāju, atradu sekunžu laikā. Nodarbības iesācējam ir īpaši interesantas, noteikti ieteiktu visiem pamēģināt. Beigu posmā paniskas bailes no augstuma tika aizmirstas.

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.