Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Izjūtiet skeletona ātrumu Siguldas kamaniņu trasē (2 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Izjūtiet skeletona ātrumu Siguldas kamaniņu trasē (2 pers.)

Sigulda
2 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

Izjūtiet skeletona ātrumu 

Nebaidies riskēt un jūties kā olimpietis!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izjūti skeletona ātrumu ekstremālā braucienā ar „zaļo vardi”! „Zaļā varde” ir speciāli izveidots skeletonam līdzīgs veidojums, taču drošāks un ērtāks, nekā skeletons. Ar šo veidojumu brauc, guļot uz vēdera, kā skeletonā, tas veidots no mīksta materiāla ar lodziņu priekšā. Aktivitāte ir diezgan aizraujoša un iecienīta īsta ekstrēma cienītāju vidū.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Instruktāža pirms brauciena;

  • brauciens divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šis piedāvajums ir domāts ikvienam, kam patīk ekstrēmi sporta veidi.

Izbaudi piedzīvojumu!


Informācija

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Drēbēm ziemas sezonā būtu jābūt siltām

Laiks

1 brauciens

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no novembra Līdz aprīlim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Ar „zaļo vardi” Jūs varēsiet braukt, ja nebūsiet iepriekš lietojis alkaholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama Jūsu veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Iveta

Daudz reižu bija sanācis būt Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē vērojot sacensības, vienmēr galvā ienāca doma, nez kā tas būtu traukties lejup ar skeletonu. Tā nu šī doma abiem ar draugu nelika mieru un iegādājāmies šo dāvanu karti braucienam ar “zaļo vardi”, jeb iespēju izbaudīt skeletona braucienu. Iepriekš sazinājāmies ar pakalpojumu sniedzēju un uzzinājām, par dienu kad notiek šie braucieni – iekšēji milzīgs gandarījums, ka esam jau soli tuvāk , lai izbaudītu šo piedzīvojumu. Pienāca mūsu elpu aizraujošā piedzīvojuma diena, devāmies uz Siguldu un visu laiku, ko pavadījām ceļā, domājām, kā nu būs, vai būs bailīgi vai būs tiešām tik ātri, vai varbūt nemaz tik ātri un bailīgi nebūs. Ieradāmies trasē, braukt gribētāju bija daudz, sākotnēji paskatījāmies kā sokas pārējiem, un dzirdot kliedzienus, spiedzienus, vai n o sajūsmas vai no bailēm, iekšēji sāka rasties satraukums.. Jāatzīst, ka satraukums manāms bija tikai man, puisis man ir īsts adrenalīna un ekstrēmo aktivitāšu piekritējs un vien pasmaidīja par manu satraukumu. Tas brīdis bija pienācis, instruktors mūs paaicināja, iedevām dāvanu karti un mums palūdza iegulties “zaļajā vardē”, tika dotas instrukcijas, kur turēties, ko darīt un ko nedarīt.. pēc instrukcijas mūsu zaļā varde tika iestumta un piedzīvojums varēja sākties.. Tādu adrenalīna devu sen nebiju jutusi, pirmajā mirklī no satraukuma pat acis nevēru vaļā, jo šķita, ka tad taču būs bailīgāk Pēc pirmās virāžas acis jau atvērtas un sajūsmas saucieni dzirdami. Ja sākumā šķita, ka ātrums ir ļoti ātrs, tad pēc neilga laika jau galvā bija doma “varētu taču ātrāk” . Brauciens ar zaļo vardi, jeb skeletonu bija patiesi liels emociju piedzīvojums. Noteikti to darīsim vēlreiz un dāvināsim draugiem! Paldies Jums par šo iespēju izmēģināt šo piedzīvojumu!


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Kārlis

Nobrauciens bija patieši fantastiks un aizraujošs. Noteikti to darīsim vēlreiz.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.