Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Izjāde ar zirgu

(14)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

20 €

Pirkt

Izjāde ar zirgu

Izjūti piedzīvojumu zirga mugurā un apbrīno dabas skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izjādes ar zirgu ir pilnīgi ekoloģisks pārvietošanās veids, kas sniedz lielisku iespēju “no sedliem” aplūkot dabas skaistumu, kā arī veidot ciešu kontaktu ar savu četrkājaino palīgu. Pārgājieni ar zirgiem ļaus Jums apgūt jāšanas mākslu un izjust īstu piedzīvojumu garu. Jūs varēsiet priecāties par dabas skaistumu, jājot ar brīnišķīgiem zirgiem, kas ir ideāli sagatavoti gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi. Izjādes ar zirgu notiek apvidū, kas ļaus Jums izvēdināt galvu no trokšņainās ikdienas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Stundu gara izjāde ar zirgu;
  • Izjāde paredzēta arī bērniem.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas aizraujoši pavadīt laiku un vēros skaisto Latvijas dabu.

Patīkama atpūta no trokšņainās ikdienas!

 

 

Vieta

Rīga

Apģērbs

Aizliegts jāt uz zirgiem ar augstpapēžu kurpēm vai kleitām Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Izjādes ir paredzētas arī bērniem.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

1

Kristīne un Maksims

Nopirku dāvanu Izjadi ar Zirgu Agates un izmantojam 08 Septembrī :-) Dāvana vienkārsi fantastiska! Lieliska izjade ar zirgiem 1 stundas laika, neaizmirstams piedzivojums ko Jus uzdavinajat! Joprojam runajam par zirgiem un musu piedzivojumu agates! Esmu vairākas reizes pircis jusu davanas vienmer izcila kvalitate un cena! Velamies pirkt vel!

Anna

Paldies, DāvanuServiss.lv dāvana (izjāde ar zirgu) man patika, un piedzīvojums bija neaizmirstams. Pakalpojums tika sniegts atbilstoši aprakstam, taču īsti neapmierināja situācija, kura bija radusies pārpratuma vai kāda cita iemesla dēļ attiecībā uz izjādes laika rezervēšanu: tā sākās stundu vēlāk nekā bija paredzēts. Ieteikums - pirms izjādes būtu vēlama garāka instruktāža, lai klients zinātu, kā rīkoties neparedzētās situācijās, it sevišķi tad, ja tajā dodas vairāk nekā divi cilvēki bez iepriekšējas pieredzes. Kopumā pakalpojumu vērtēju pozitīvi un kā samērā kvalitatīvu.

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi