Izdzīvošanas spēle „Zombie Boot Camp”

1 2 3 4 5 (0)

Izdzīvošanas spēle „Zombie Boot Camp”

Kļūsti par varoni!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Zombie boot camp ir spēle, kas sevī apvieno vairākus peintbola, live action role playing (LARP), īpašo uzdevumu vienības SWAT treniņu un dažādu biedēšanas atrakciju elementus! Tas viss radīts, lai sniegtu neaizmirstamu pieredzi tieši tev!

Spēles darbība risinās alternatīvā nākotnē, kur Lielbritanijā ir sākusies zombiju apokalipse. Visapkārt valda haoss un bailes. Lai novērstu pašu ļaunāko, valdība palīgā aicina privātās apsardzes firmas, kuru darbinieki iziet apmācības, lai kļūtu par prasmīgiem zombiju medniekiem visvairāk vīrusa skartajos rajonos.

Pistoles, granātas un bises - tās kļūs par Jūsu labākajiem draugiem šajā baisajā ceļojumā!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Zombie boot camp spēle 1pers., 4h;
  • Viss nepieciešamais aprīkojums.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs visiem, kam zombiju tematika nav sveša. Vai esi iedomājies, kas notiktu, ja šie notikumi būtu patiesība? Tagad tu to vari piedzīvot!

Pārbaudi savu izturību!


Vieta

Lielbritānija

Apģērbs

Visas nepieciešamās drēbes Jums tiks iedotas Atcerieties, ka varat palikt netīrs

Laiks

4 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Aktivitāte pieejama no 16 gadu vecuma. Pakalpojums tiek sniegts sestdienās un svētdienās. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Spēle notiek grupās.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.