Izbrauciens ar Harley-Davidson motociklu kopā ar baikeri

1 2 3 4 5 (0)

Izbrauciens ar Harley-Davidson motociklu kopā ar baikeri

Iepriecini draudzeni!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izjūti brīvības garšu! Uzdāvini draudzenei lielisku pārsteigumu vecmeitu ballītē vai dzimšanas dienā: Neaizmirstams pusstundas garšs izbrauciens uz “čopera” pa Rīgu kopā ar īstu baikeri. Izjūtiet Rīgu kustībā un baudiet tās skaistumu svaigā gaisā zem tiešiem saules stariem! Atcerieties, piedāvājums ir īpaši sagatavots tikai dāmām! Ar 30 minūtēm pietiks, lai aizbrauktu līdz jebkurai Rīgas nomalei. Lai sastrēgumi paliek aiz muguras: priekšā ir tikai vējš un Jūsu vadītājs!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 30 minūšu izbrauciens vienai daiļā dzimuma pārstāvei! Pēc pieredzes, vispopulārākie ir pašu ballītes organizētāju maršruti: pārsteigt meiteni pie darba vai pie mājas un aizvest viņu uz ballītes norīses vietu.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs ideāli piemērota vecmeitu ballītei!

Lai mati vējā plīvo!Vieta

Rīga

Apģērbs

Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Piedāvājums tiek sniegts tikai vasaras sezonā, tikai daiļā dzimuma pārstāvēm no 14 gadu vecuma (Līdz 18 gadu vecumam – vecāku klātbūtnē). Maršruts tiek plānots uz vietas.


rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm