Izbēgšanas spēle „Timemachine 1961”

1 2 3 4 5 (6)

Izbēgšanas spēle „Timemachine 1961”

Atgriezies pagātnē!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai esat kādreiz domājuši, kā būtu, ja mums tiktu dotu iespēja ceļot laikā? Iespēja doties pagātnē un mainīt notikumus. Mēs varam piepildīt Tavu zinātkāri un piedāvājam doties atpakaļ pagātnē. Esam saņēmuši ziņu no nākotnes - programmas "Noass" ietvaros 2026. gadā 99% Pasaules iedzīvotāju tiks iznīcināti, lai izredzētais 1% varētu dzīvot jaunā laikmetā. Vienīgais veids kā mēs varam to apturēt ir doties atpakaļ laikā uz šīs programmas pirmsākumiem.

Jūsu komanda ar laika mašīnas palīdzību dodas uz 1961. gadu, lai atrastu un nogādātu uz mūsdienām svarīgus dokumentus. Tam tiek dots laiks – 60 minūtes. Pildot dažādus loģikas, meklēšanas un vieglus tehniskus uzdevumus, Jūs ar katru soli tuvosieties mērķa sasniegšanai. Ja Jums izdosies izpildīt visus uzdevumus un atgriezties stundas laikā ar visiem dokumentiem – būsiet uzvarējuši. Ja tomēr atgādāt dokumentus neizdosies – paliksiet iesprostoti 1961. gadā.. Izvēle ir Jūsu ziņā - glābt pasauli, vai palikt iesprostotiem pagātnē!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauta 60 minūšu izbēgšanas spēle 1-4 personām jebkurā dienā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota ikvienam, kas vēlas uzzināt kā nokļūt pagātnē!

Izpildi misiju!

 


Vieta

Valmiera

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Dāvanu karti iespējams izmantot gan darba dienās, gan brīvdienās.

Spēle paredzēta no 14 gadu vecuma. Personas jaunākas par 14 gadiem drīkst piedalīties spēlē tikai pieaugušo pavadībā.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.