Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Izbaudi divatā Garra Rufa zivtiņas

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Izbaudi divatā Garra Rufa zivtiņas

Rīga
2 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
50 €

Izbaudi divatā Garra Rufa zivtiņas

Relaksācija jūsu pēdiņām!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Procedūra, pēc kuras jūsu pēdiņas teiks jums lielu paldies. Ar Fish SPA jeb zivju SPA Tu iegūsi: maigu un relaksējošu pēdu pīlingu, lielisku pēdu mikromasāžu, mīkstāku un jaunāku kāju ādu, pozitīvu emociju lādiņu visai dienai, palīdz ļoti ātri atbrīvoties no stresa un sasprindzinājuma, kas radies darba dienas laikā.

 Kā notiek procedūra:

  • Pēdu pīlinga meistari ir Garra Rufa zivtiņas (sauktas par „zivs kā ārsts”), kuras maigi ar lūpiņām noskrubina pēdas ādas virskārtas atmirušās daļiņas un barojas no tām.
  • Nebaidies, zivtiņām nav zobu - tās netraumē ādu un nerada diskomforta sajūtu.
  • Pīlinga procedūra ir pavisam vienkārša - liec kājas īpašajā akvārijā ar siltu ūdeni, kurā mitinās mazās zivtiņas un ļaujies maigajai, relaksējošai procedūrai.
  • Higiēnai tiek pievērsta īpaša uzmanība - akvāriji ir aprīkoti ar spēcīgu filtrācijas sistēmu, kas attīra ūdeni mehāniski un tad bioloģiski, un beidz ūdens apstrādi ar UV starojumu, iznīcinot sliktās baktērijas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Garra Rufa zivtiņu procedūra, procedūras ilgums 30 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīta patīkamu Fish SPA procedūru.

Patīkama labsajūta!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmesVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Kristīne

Ļoti patika romantiskais piedāvājums pārim. Mūs sagaidīja ļoti jauka administratore, un jau pašā sākumā jau jutāmies ērti un mājīgi. Kad ielikām pēdas akvarijā pie zivtiņām, sākumā ļoti kutēja līdz pieradām. Tad sekoja arī pārsteigums, tiešām garšīgs šampanietis. Tā kā puisis bija pie auto stūres viņš atteicās no dzēriena. Bet negaidot viņam tika piedāvāts gards dzērveņu karstais dzēriens ar kaltetām ogām. Serviss šei tiešām bija ļoti augstā līmenī. Aizgājām ar ļoti labu noskaņojumu. Plānojam drīz atgriezties uz masāžu un manikīru.

Aisma

Lieliska apkalpošana, brīnišķīgs personāls

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.