Īpašs draudzeņu SPA rituāls “C – vitamīns”

1 2 3 4 5 (0)
Rīga
2 pers.

110 € 130 € -15%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Īpašs draudzeņu SPA rituāls “C – vitamīns”

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?
SPA diena labākajām draudzenēm. Palutini sevi un savu labāko draudzeni ar ko īpašu un sniedz patiesi lielisku un neaizmirstamu atpūtu salonā GURU SPA. Nosviniet šo dienu kopā un izbaudiet SPA rituāla maģisko spēku ķermenim un sejai, kas sniegs brīnišķīgus kopā būšanas mirkļus. Smiekli, jautrība, lieliska kompānija, sarunas, sveču gaisma, silta atmosfēra, mūzika – tas viss, lai Jūsu diena būtu izdevisies!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Relaksējoša vanniņa kājām; visa ķermeņa skrubēšana ar GMT rozā sāls skrubi + aroma eļļa + maska + ietīšana; duša, visa ķermeņa C- vitamīna masāža + sejas masāža 25min.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta labākajām draudzenēm, māsām, mātei un meitai.


Vieta

Rīga

Apģērbs

Paņemiet līdzi dvieli

Laiks

2 stundas un 20 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Kontrindikācijas: ādas alerģijas, grūtniecība, paaugstināta ķermeņa temperatūra (virs 37 grādiem), akūts iekaisuma process, audu vai orgānu asiņošana vai to bojājumi, asinsvadu sistēmas slimības, infekciozas ādas slimības, onkoloģiskas saslimšanas, akūta sirds asinsrites nepietiekamība.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.