Girls night out - ballīte pašā Rīgas centrā

1 2 3 4 5 (17)

Girls night out - ballīte pašā Rīgas centrā

Atpūties kopā ar draudzenēm!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ir reizes, kad gribas sarīkot aktīvu un jautru meiteņu vakaru vai vistrakāko un spilgtiem notikumiem bagātāko vecmeitu ballīti. Ar labākajām draudzenēm pie sāniem, fantastisku mūziku, dzirkstošu vīna glāzi, uzkodām un, protams, brīnišķīgu atmosfēru visa vakara garumā. Izdejojoties pie labas mūzikas, neuztraucoties ko domās citi. Tā ir brīvība un jautrība, kuru Jūs visas vēl ilgi atcerēsieties.
Studija "I Love Fitness" aicina izmantot izdevību un sarīkot privātu vecmeitu ballīti, tematisko vai meiteņu vakaru ar jaunākajiem tehnoloģiju elementiem un iespējām 3D stilā. Vakara gaitā būs DJ's, kas palīdzēs uzturēt jautru atmosfēru, organizēs 3D izklaidi, dejas un citas aktivitātes.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Ballīte līdz 20 personām;
  • Telpas Rīgas centrā (90 kv.m.);
  • DJ, izklaides un dejas 3D tehnoloģiju pavadībā;
  • Nepieciešamais tehniskais aprīkojums un atbalsts (gaismas un skaņas specefekti, lielformāta ekrāns ar aparatūru, administratīvie pakalpojumi);
  • Dažādu aktivitāšu un deju sacensības, kā arī citi neaizmirstami 3D piedzīvojumi;
  • galds uzkodām un dzērieniem.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta visiem, kas vēlas nosvinēt kādu svarīgu notikumu vai vienkārši izpriecāties draugu lokā!

Izbaudi jautru vakaru draugu lokā!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

20 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Iespējams ņemt līdzi arī savas uzkodas un dzērienus. Pasākums pieejams no 16 g.v. un pasākuma ilgumu ir iespējams pagarināt par papildus samaksu, kā arī iepriekš vienojoties.

Iepriekšēja un savlaicīga rezervācija ir obligāta!


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.