Garšu piedzīvojums restorānā „BURŽUJS”

1 2 3 4 5 (6)

Garšu piedzīvojums restorānā „BURŽUJS”

Ēdiens - viena no lielākajām dzīves baudām!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Buržujs ir neliels, mūsdienīgs restorāns, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Iespējams, esam mazākais restorāns Rīgā, taču tieši tā ir mūsu priekšrocība. Mūsu ēdieni ir pārdomāti, gatavoti no svaigām, kvalitatīvām izejvielām. Tas iespējams pateicoties sadarbībai ar nelielām vietējām zemnieku saimniecībām un ražotājiem. Buržuja mājīgā atmosfēra tā vien aicina svinēt dzīvi. Un iemeslu svinībām var atrast katru dienu.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Garšu piedzīvojums vienai vai divām personām;
  • Pakalpojumā iekļauts viss restorāna piedāvātais sortiments darba dienās un sestdienās.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas baudīt gardu un izsmalcinātu maltīti.

Iepriecini sevi ar gardu maltīti!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

1-2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Garšu piedzīvojums pieejams no pirmdienas līdz sestdienai no plkst.10.00 - 20.00. Pakalpojums pieejams iepriekš veicot rezervāciju! Pakalpojumā iekļauts viss restorānā piedāvātais sortiments.

Plašāka informācija par ēdienkarti: www.burzujs.lvEksperta atsauksme:

Laura

Kurš būtu iedomājies, ka saldējumu var ēst salātos.. ar bietēm.. un zivi? Jā, tas ir iespējams, turklāt garšo fantastiski. Baudījām kopumā 5 dažādus, gardus, bet ļoti atšķirīgus saldējuma veidus, tostarp, kartupeļu, alus, mārrutku, biezpiena & aveņu un zilā siera saldējumu. Skrīveru saldējums parūpējies par to, lai ceļojums tik dažādo saldējumu pasaulē būtu baudāms. Mans favorīts: gardais Valmiermuižas alus saldējums, ko baudījām kā aperatīvu. Pati kafejnīca jau kļuvusi par iemīļotu vietu, kur baudīt arī tradicionālāku garšu Skrīveru mājas saldējuma bumbas, kā arī Andritto burvīgās kafijas. Maza, mīļa un mājīga vieta ar pavisam jauku personālu!


Atsauksmes no mūsu klientiem (4)

Jānis

Kā jau Buržujā - jūties īpašs un iedvesmots!

Edvīns

Man ļoti patika :)) Labrāt izmanotāu vēlreiz šādas iespēju :)) Bijam kafejnīcā "BURŽUJS"". Iesaku visiem to apmeklēt :)) Tiešām laba atmosfēra un jauka darbiniece :)) <3 Garšīgi ēdieni! :))

Andris

Laipna apkalpošana, garšīgi un gaumīgi noformēti ēdieni, patīkama atmosfēra . Jauki divatā nosvinējām savu kāzu jubileju!

Pēteris Lejiņš

Ļoti grūti bija saprast, kas tad tieši ir iekļauts piedāvājumā - izrādās var iepirkties 20 EUR vērtībā. Saldējumi, zupas, salāti, kafija bija garšīgi.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.