Foto orientēšanās spēle Vecrīgā

1 2 3 4 5 (0)

Foto orientēšanās spēle Vecrīgā

Iepazīsti Vecrīgu tuvāk!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ja arī Tu gribi izjust azartu, spēles prieku, komandas garu un sacensības garšu kā arī atklāt ikdienā neievērotus Vecrīgas nostūrus, sarunā draugus un piesaki savu komandu aktīvās foto orientēšanās spēlē “Quest Rīga”. Spēles laikā Jums būs jāatrisina daudzi uzdevumi: jāmeklē interesanti objekti, jāfotografējas, ka arī jāveic dažādi izaicinājuma un veiklības uzdevumi.

Lai piedalītos spēlē, Jums būs nepieciešams:

  • Draudzīgi komandas biedri – no 2 līdz 4 cilvēkiem komandā;
  • Fotoaparāts vai telefons ar fotografēšanas iespēju (ar zibspuldzi). Pārbaudiet, vai tas ir uzlādēts.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī spēle ir lieliska iespēja jautri pavadīt laiku gan Rīgas viesiem, gan rīdziniekiem, kas grib iepazīties ar mūsu pilsētu no jauna skatupunkta.

Aizraujoša atpūta Vecrīgā ikvienam!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Laika apstākļiem atbilstošs tērps

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Lai piedalītos spēlē ir nepieciešams fotoaparāts vai telefons ar fotografēšanas iespēju (ar zibspuldzi). Pārbaudiet, vai tas ir uzlādēts! Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


Pakalpojumu sniedzējs

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.