Godīgas cenas garantija

Kas tas ir?

Godīgas cenas garantija garantē, ka Dāvanu serviss piedāvātās cenas ir tādas pašas kā cenas, par kurām pakalpojumu sniedzējs piedāvā piedzīvojumu iegādāties pie sevis!

Mūsu apņemšanās:

Ja Jūs esat iegādājies dāvanu interneta veikalā Dāvanu serviss un pamanījuši, ka dāvana tiek piedāvāta par daudz zemāku cenu* pie pakalpojuma sniedzēja, paziņojiet to mums ne vēlāk kā 14 darba dienu laikā no dāvanu kartes iegādes brīža. Mēs pārbaudīsim Jūsu sniegto informāciju un gadījumā, ja pakalpojuma sniedzēja cena ir zemāka, apsolām Jums uzdāvināt šo dāvanu karti bez maksas!

*Pakalpojumu ir jānodrošina tam pašam pakalpojuma sniedzējam, kā arī tam ir jābūt identiskam pakalpojumam, kas tiek piedāvāts mūsu interneta veikalā. Pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs organizēt sezonālas atlaides vai piedāvāt atlaides pastāvgajem klientiem, bērniem, studentiem u.t.t., kā arī piedalīties akcijās kolektīvās iepirkšanās portālos u.c. Godīgas cenas garantija ir spēkā tikai uz pilnas cenas pakalpojumiem, tā neattiecas uz atlaižu piedāvājumiem. Godīgas cenas garantija nav spēkā uz pakalpojumiem, kuri pieejami ārpus Latvijas, valūtas kursa svārstību dēļ.

Atradāt piedzīvojumu lētāk? Lūdzu, informējiet mūs!