Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 9:00-18:00 (I-V)

EscapeRoom.lv - Slepenais cietums № „2914”

(8)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
2-4
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties dāvanas veidu:

50 €

Pirkt

EscapeRoom.lv - Slepenais cietums № „2914”

Izbēdz!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Escape Room ir jauns projekts, kvests realitātē, kurš piedāvā jautri un interesanti pavadīt laiku, nelielām cilvēka grupām (2- 4 cilvēki). Jūs tiekat ieslēgti istabā uz 60 minūtēm, kopā ar draugiem, paziņām vai kolēģiem, un Jums ir jāatrisina dažādas mīklas, jāmeklē paslēptuves, jāpielieto loģiskā domāšana.
Mērķis ir vienkāršs, iznākt no istabas laikā! Ja Jums neizdodas, Jūs atbrīvo, bet, lai uzdevumu izpildītu līdz galam, būs jānāk vēlreiz, vai jāpaliek ar vieglu neapmierinātības sajūtu. Iespējams Jūs jau spēlējāt šādas spēles virtuāli, bet tagad ir iespēja veikt to reālajā dzīvē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Spēles apmeklējums 2-4 personām darba dienās pēc pulkstens 18:00 un brīvdienās!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas pārbaudīt savas spējas un loģisko domāšanu ''izbēgot'' no slepenā cietuma!

Iespējams, viss ir vienkāršāk kā tas sākotnēji šķiet!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Dāvanu karte izmantojama spēlei darba dienās pēc pulkstens 18:00 un brīvdienās! Nepieciešama obligāta iepriekšēja rezervācija!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

EscapeRoom.lv

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Vivita
Eksperta vērtējums:

Lai darba dienas beigas būtu aizraujošākas, nolēmām mūsu Lietuvas kolēģim piedāvāt izmēģināt piedzīvojuma spēli - kvestu no Escape Room. Iepriekš spēlētie kvesti bija pierādījuši to, ka nav nepieciešamas latviešu valodas zināšanas, lai varētu atrast risinājumus kvestā.
Sajūsmināja kvesta būtība, "Cietums", arī kvesta darbinieki bija parūpējušies par attiecīgu apģērbu.. Tad nu melnbatajos tērpos varēja sākties piedzīvojums.

Pirmo reizi spēlējām kvestu, kur pavedienu jāmeklē viens pēc otra. Sākumā gāja viss gludi, līdz aizķērāmies pie viena no pavedieniem. Tā mūsu komandai raksturīgākā pazīme, kā netiek uz priekšu tā netiek. Bet, ar neleilu palīdzību atrisinājām uzdevmu un visi pārējie uzdevumi šķita, ka risnās paši no sevis.

Un protams pēdējās minūtēs izdevās un papsējām izbēgt no cietuma, pirms tiek izpildīts nāves sods.

Kopumā pasākums jautrs un spraigu sajūtu pilns daudz humora. Protams, bez pabļaustīšanās vienam uz otru arī neiztikt, bet tas jau pie lietas pieder..

Galvenais, lai patīkama kompānija ar ko vēlaties kopā pavadīt 1h ieslēgtiem nelielās telpās, mēģinot atrisināt dažādus noslēpumus.

Noteikti iesaku atraktīviem cilvēkiem ar labām matemātikas zināšanām! :)

Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

1

Андрей

Всё в порядке. Сходили в EscapeRoom. До этого из за отсутствие снега без проблем смог поменять Поездку на снежном мотоцикле на другую карту.

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi