Ekskluzīvi vīrietim - BACK, SHOULDER & FEET

1 2 3 4 5 (0)

Ekskluzīvi vīrietim - BACK, SHOULDER & FEET

Ļaujies masāžas burvībai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Nogurdinošas darba dienas, spēku izsīkums un stresi? Laiks palutināt ķermeni un garu! Izbaudi pats vai iepriecini kādu sev mīļu un tuvu cilvēku ar iespēju izbaudīt relaksējošus rituālus, kas piepilda dvēseli un prātu ar garšīgiem aromātiem, maigiem pieskārieniem un pilnīgu mieru. Produkti, kas tiek izmantoti procedūras laikā, satur ļoti interesantu un elegantu dabisko smaržu buķeti. Īpaši ieteicams vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu. Muguras, plecu zonas un pēdu masāža palīdz stimulēt vesela organisma funkcijas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Muguras pīlings ar Jūras svaigums skrubi ;
  • Muguras masāža;
  • Gaisa rullīšu refleksogēno pēdu masāža;
  • Pēc procedūras - aromātiska tēja.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte, kas izstrādāta ikvienam vīrietim ar saspringtu darba vai dzīves režīmu. Šī procedūra noderēs ikvienam, kas vēlas iepriecināt kādu sev tuvu vīrieti, vai pats sevi ar patīkamu un veselīgu procedūru kopumu!

Izbaudi tieši Tev domātas procedūras!


Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija! Rezervāciju iespējams veikt darba dienās no 10:00-18:00.

Sestdienās un svetdienās salons strādā pēc iepriekšēja pieraksta!

 


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.