Ekskluzīva SPA programma vīrietim

1 2 3 4 5 (0)

Ekskluzīva SPA programma vīrietim

Palūtini savu vīrieti!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sporta masāža palidzēs sagatavot muskulatūru fiziskajai slodzei, gan arī atjaunos spēku un enerģiju pēc tās. Paaugstinās organisma funkcionālās spējas, uzlabos sportisko formu, noņems nogurumu, paaugstinās darba spējas. Muguras pilings noņems atmirušās ādas šūnas, padarot ādu maigu un gludu. Lieliski mitrinās un baros ādu, atjaunos audus, veicinās kolagēna sintēzi. Pēdu masāža atbrīvos no bezmiega un nervu saspringuma, noņems tūsku, atjaunos asins cirkulāciju.

Rituāls īpaši ieteicams arī vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • muguras pilings;

  • sporta masāža visam ķermenim;

  • pēdu masāža + maska pēdām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs ikvienam, lai iepriecinātu kādu sev tuvu vīrieti ar patīkamu un veselīgu procedūru kopumu!

Izbaudi!


Vieta

Rīga

Laiks

2.5 stundas

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšējā rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.