Dienas SPA bērniem „Ceļojums uz SPA planētu”

1 2 3 4 5 (0)

Dienas SPA bērniem „Ceļojums uz SPA planētu”

Uzdāviniet jauku dāvanu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Arī mazajiem ik dienas ir jādara savi svarīgie darbiņi, kas nogurdina, tādēļ arī viņi ir pelnījuši atpūtu un iespēju izbaudīt relaksējošu SPA ceļojumu! Mūsdienu informācijas tehnoloģiju un ārprātīgu ātrumu pasaulē ir svarīgi veltīt laiku sev un mīļajiem. Ne velti starptautiskā SPA industrijā tik ļoti populārs kļūst Dienas SPA koncepts. 5* Baltic Beach Hotel & SPA, kas atrodas pašā jūras krastā, piedāvā 7 unikālas Dienas SPA programmas fiziska un emocionāla līdzsvara atjaunošanai, kā arī romantiskai vai ģimeniskai atpūtai Ziemeļeiropas lielākajā SPA centrā. Uzdāviniet pašiem mazākajiem mirkli atpūtas un jaunu piedzīvojumu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pelde piena vanniņā ar garšīgām piedevām, 15 min.;
  • Bērnu ķermeņa masāža, 20 min.;
  • Banānu - piena kokteilis.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir paredzēta ikvienam mazajam, lai baudītu atpūtu!

Uzdāviniet SPA ceļojumu!


Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 bērns līdz 12 gadu vecumam

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Cienasts mazajiem no restorāna šefpavāra - 11 € / 1 pers. - Mini pica „Margarita” - Frī kartupeļi - Dzēriens pēc izvēles: Coca-Cola, Fanta, Sprite.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.