Dejo ar zvaigzni

1 2 3 4 5 (8)

Dejo ar zvaigzni

Lai deja uzrunā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Esi vienmēr vēlējusies skaisti dejot? Tieši individuālā deju apmācība pie Valda Škutāna ir tas, kas Tev vajadzīgs. Griezies dejā ar zvaigzni un sajūti īstas dejas patieso garšu. Uzticies profesionālim, kas sevi jau pierādījis pasaules mērogā. Jau pēc vienas nodarbības Tu spēsi pārsteigt savus draugus. Tiek gaidīti ik viens, gan mazs, gan liels.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 1 deju nodarbība , 60 minūtes;
  • Privātstundas Jums pasniegs pasniedzējs Valdis Škutāns;
  • Dejas stilu Jūs varēsiet izvēlēties iepriekš saskaņojot to ar pasniedzēju..

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas apgūt jaunus deju soļus un interesanti pavadīt savu brīvo laiku.

Pārsteidz savus draugus ar jaunām prasmēm!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apavi, kas ir piemēroti dejošanai

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1-2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Privātstundu dejošanā Jums pasniegs Valdis Škutāns. Dejas stilu Jūs varēsiet izvēlēties iepriekš saskaņojot to ar pasniedzēju. Apmācība notiks individuāli līdz ar to vēlamais laiks jāsarunā laicīgi. Privātstundas pieejamas gan iesācējiem, gan tiem kas jau nodarbojās ar dejošanuAtsauksmes no mūsu klientiem (2)

Inga

Dāvana bija domāta manai meitai, dzimšanas dienā.
Viss bija vislabākajā kārtībā. Meita vēl tagad lido no laimes, jo dejošana viņai nozīmē elpot. Un Valdis ...... esot vienkārši SUPER, vienkārši IZCILS.
Laimīgu Jums visiem Jauno gadu.
PAldies.

Vivita Ruņģe

Miļš paldies par to, ka esiet. Vakar, ar jūsu starpniecību un palīdzību, uzdāvināju savai meitai divdesmit pirmajā dzimšanas dienā, dejas ar Valdi.
Meita bezgala laimīga un pārsteigta (pati kādreiz viņa dejoja sporta dejas). Tāpēc vēlreiz liels, liels paldies, par to, ka varam izmantot jūsu piedāvātās brīnišķīgās idejas. Lai Jums visiem, visiem veselīgi, mīļi, balti un sirdsilti svētki.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm