Dāvanu karte žurnāla GEO abonementam (4 mēn.)

1 2 3 4 5 (0)
Visa Latvija
1 pers.

6,20 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Dāvanu karte žurnāla GEO abonementam (4 mēn.)

Žurnāls inteliģentam lasītājam, latviešu valodā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Pirmais GEO numurs iznāca Vācijā 1976.gadā, tam sekoja ne mazāk veiksmīgi izdevumi Francijā, Spānijā un Krievijā. Šobrīd GEO iznāk 26 pasaules valstīs. Kopā ar specializētajiem izdevumiem ik gadu pasaulē tiek pārdoti 30 miljoni GEO eksemplāru.
Kaut arī nosaukums rosina asociācijas ar ģeogrāfiju vai zemi, žurnālā atrodamo tēmu loks ir daudz plašāks – tas ietver dabu, ekoloģiju, arheoloģiju, jaunas tehnoloģijas, kultūras vēsturi un etoloģiju, medicīnu, psiholoģiju un daudzas citas jomas, kas interesē inteliģentu un zinātkāru lasītāju.

GEO ir viens no populārākajiem žurnāliem pasaulē, kas iznāk 26 pasaules valstīs. Tas ir aizraujošs, interesants, tajā pat laikā izglītojošs un noderīgs. GEO pamatā ir simpātijas pret neparasto, atvērtība nākotnei, ziņkāre uzzināt to, ko vērts zināt un sapratne par apdraudēto. Šie četri principi, kas atrod vietu katrā žurnāla lappusē arī veido neatkārtojamo GEO zīmola harismu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla GEO abonements (4 mēn.). Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kam interesē un aizrauj dažādas interesantas lietas un notikumi.

Lasi ar interesi!


Vieta

Visa Latvija

Laiks

4 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.

Žurnāls iznāk reizi divos mēnešos.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.