Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Dāvanu karte restorānā "Pegasa Pils A la carte" | 40€

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Dāvanu karte restorānā "Pegasa Pils A la carte" | 40€

Jūrmala

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Dāvanu karte restorānā "Pegasa Pils A la carte" | 40€  

Izbaudiet gardu maltīti!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Restorāns Pegas Pils A la carte atrodas unikālā vietā Jūrmalā. Atrodoties netālu no Jūras un pretī Jūrmalas koncertzālei "Dzintari", aicinām Jūs iegriezties mūsu kafejnīcā - picērijā Pegasa Pils A la carte, kur Jums būs iespēja baudīt gardu maltīti un dzērienus ikvienā no gadalaikiem. Vasarā piedāvājam baudīt nerimstošo un liego Jūras brīzi, savukārt ziemā pavadīt skaistus mirkļus pie mums sildoties ar kādu gardu dzērienu un esot kopā ar mīļajiem. Piedāvājam baudīt sezionālos ēdienus, kuri tiek rūpīgi gatavoti atbilstoši katrai sezonai, kā arī iesakām nogaršot gardo picu.

Restorāna ārējais izskats pārsteigs ar skaisto arhitektūras stilu, kas atgādina Katoļu un Luterāņu baznīcas, neviens nespēs paiet garām šai vietai neaplūkojot un neapbrīnojot to.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā iekļauta maltīte un dzērieni Jūsu izvēlētās dāvanu kartes vērtībā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs pārsteidzoši iepriecinoša dāvana ikvienam, kas vēlas baudīt skaistus mirkļus Jūrmalā


Vieta

Jūrmala

Laiks

1 apmeklējums.

Cita informācija

Katru piektdienu un brīvdienās restorānā skan dzīva mūzika.

Nepieciešams veikt rezervāciju!

Jums būs iespēja baudīt maltīti un dzērienus Jūsu izvēlētās dāvanu kartes vērtībā, ja pasūtījuma summa pārsniegs dāvanu kartes vērtību, Jums būs iespēja piemaksāt starpību restorānā!


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.