Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu (1 pers.)

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

15 €

Pirkt

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu (1 pers.)

Interesants brauciens!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet interesantu braucienu pa Rīgas kanālu ar senlaicīgu koka kuģīti. Piedāvātajā maršrutā ir iekļautas apskates vietas, Vecrīga un kreisais Daugavas krasts, ļaus redzēt pilsētu no cita leņķa. Tā ir iespēja apskatīt tiltus Rīgas pilsētā, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino arhitektūru Vecrīgā un rūpniecisko vidi Andrejostas teritorijā. Brauciens notiek ar kuģītī „Darling”, „Maria” un „Rebeka”.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu vienai personai;
  • Brauciena ilgums viena stunda.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas doties patīkamā braucienā ar kuģīti.

Patīkami un relaksējoši pavadīts laiks!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Kuģīši divos maršrutos veic vienas stundas apļa braucienu, piestājot pieturās – Bastejkalns, Stockmann, Spīķeri, Radisson, Lielais Kristaps, Ģipša fabrika, Ostas skati, Andrejosta (jahtklubs iepretim prāmju terminālim) un Bastejkalns. Pirmskolas vecuma bērniem pakalpojums -  bez maksas.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Kanāla Motorlaivu Kompānija

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Vivita
Eksperta vērtējums:
Ideja par izbraucienu ar kuģīti pa kanālu nāca negaidot kādā darba dienas vidū, kad kopā ar kolēģēm nolēmām pusdienlaiku izmantot lietderīgi un apskatīt Rīgu no nedaudz cita skatu punkta.
Lai arī cik bieži ir iets pāri Operas tiltiņam, caur Stockman pazemes eju, vai būts Autoostā, nekad nebija bijusi iespēja to apskatīt no nedaudz cita skatu punkta - kanāla.
Rīga iegūst pavisam citu noskaņu, nedaudz mistiska, ar savu noslēpumaino valdzinājumu. Tā vienā brīdī var būt baisa un tumša, bet nākamajā jau gaiša un saulaina.
Stundas brauciens ar kuģīti radīja jaunus iespaidus un emocijas! Nenožēloju pusdienlaika izmantoto laiku šim braucienam, noteikti iesaku!
Foto no aktivitātes:
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi