Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu - atklāj Rīgu no jauna (2.pers)

1 2 3 4 5 (5)

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu - atklāj Rīgu no jauna

Siltajā sezonā par lielisku atpūtu var kļūt brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu.

Tā ir lieliska iespēja ne vien pavadīt laiku relaksējošā gaisotnē, bet arī aplūkot Rīgu no cita skatpunkta. Kuģīša maršruts ir veidots tā, lai brauciena laikā būtu iespējams aplūkot tiltus Rīgas pilsētā, leģendāro Centrāltirgu, gleznaino Vecrīgas arhitektūru, kā arī rūpniecisko vidi Andrejostā.

Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu notiek divos maršrutos- stundas laikā piestājot vairākās pieturvietās, piemēram, Bastejkalnā, pie Stockmann, Spīķeros un pie Radisson.

Brauciens pirmskolas vecuma bērniem ir bez maksas. Braucienu nodrošina trīs klusi un droši kuģīši- ‘’Darling’’, ‘’Maria’’ un ‘’Rebeka’’, dāvājot īpašu atmosfēru un jaunus iespaidus.

Brauciens ar senlaicīgu koka kuģīti- dāvana, kas paliks atmiņā!

Iespēja doties izbraucienā ar kuģīti patiks gan Rīgas viesiem, gan arī tiem, kas galvaspilsētā dzīvo. Ikviens, pat tas, kurš Rīgu sauc par savām mājām, noteikti būs pārsteigts ieraudzīt un uzzināt kaut ko jaunu par šo pilsētu.
Brauciens ar kuģīti pa Rīgas kanālu noteikti patiks arī ārvalstu tūristiem.

Pasniedzot šo dāvanu, Tu būsi ne tikai uzdāvinājis braukšanas prieku, bet arī

  • Iespēju emocijās dalīties ar vēl kādu- brauciens paredzēts divām personām
  • Doties braucienā 12 mēnešu laikā no dāvanu kartes iegādes brīža. Būtiski, ka brauciens ar kuģīti iespējams gada siltajā sezonā.

Šāda dāvana būs piemērota pat tad, kad dāvanas iegāde atlikta uz beidzamo brīdi vai nepieciešama steidzami- dāvanu iespējams iegādāties online režīmā un minūtes laikā saņemt savā e-pastā. Pēc tam to iespējams izprintēt un pasniegt gaviļniekam. Protams, pastāv arī citi dāvanas piegādes veidi- piemēram, ar kurjera vai Latvijas Pasta starpniecību. Rīgas iedzīvotāji noteikti būs priecīgi izmantot iespēju dāvanu karti saņemt DāvanusServiss.lv saliņās T/C Rīga Plaza, kā arī T/C Spice - bez papildus maksas.

Izmanto iespēju doties aizraujošajā braucienā pats vai uzdāvini to kādam citam- mīļotajam cilvēkam, draugam, kolēģim vai ārzemju viesim.

Izbaudi skaistākos Rīgas skatus - dodies braucienā ar kuģīti pa Rīgas kanālu.

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Kuģīši divos maršrutos veic vienas stundas apļa braucienu, piestājot pieturās – Bastejkalns, Stockmann, Spīķeri, Radisson, Lielais Kristaps, Ģipša fabrika, Ostas skati, Andrejosta (jahtklubs iepretim prāmju terminālim) un Bastejkalns. Pirmskolas vecuma bērni bez maksas.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Marija

Labdien!
Man ļoti patika dāvana. Gribu vēl tur aizbraukt. Pakalpojums tika sniegts kvalitatīvi un pat bija foršāk, nekā aprakstā!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.