Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Boulinga spēle (2 st.)

(6)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
6
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

24 €

Pirkt

Boulinga spēle (2 st.)

Interesanta un aizraujoša aktivitāte.

Kāpēc šis piedāvājums īpašs?

Plaša, moderna un jauna boulinga zāle. Šeit Jūs varat atpūsties ģimenes lokā vai kopā ar draugiem. Boulinga spēle ir sports, svētki un atpūta vienlaicīgi, un tā lieliski uzlabo garastāvokli. Boulingu var spēlēt gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan veci. Šī spēle aizraus ikvienu. Šī nav vienkārša bumbas ripināšana, šī ir spēle, kas iesaista visus spēlētājus un garantē jautrību pat visskumīgākajiem spēlētājiem. Jūs sagaidīs profesionāls un laipns apkalpojošais personāls, kas gādās par Jūsu atpūtu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 2 stundu gara spēle sešām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kuram patīk interesanti un aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku.

Lai Jums interesanta un izdevusies atpūta!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apavi tiks iedoti

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

6 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Par atsevišķu samaksu boulinga klubs saviem viesiem piedāvā arī papildus izklaides iespējas.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Joker klubs

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Iveta
Eksperta vērtējums:
Vārda dienā saņēmu dāvanu, boulinga spēle ar draugiem Jocker klubā. Kad beidzot bijām vienojušies ar draugiem, kad visi varēs tikt, sazinājos ar pakalpojumu sniedzēju lai veiktu rezervāciju – administrācija ļoti laipni veica rezervāciju un gaidīja mūs ciemos. Aizbraucām uz Joker klubu, kur visi bijām pirmo reizi, uzrādījām dāvanu karti un mūs aicināja izvēlēties apavus. Kad visi bijām gatavi spēlei, devāmies pie mūsu rezervētā celiņa. Patiesu pārsteigumu radīja, ka zāle bija salīdzinoši maza, bet tik omulīgi un mājīgi iekārtota, kas savā ziņā radīja pat patīkamāku atmosfēru kā lielās zālēs spēlējot šo spēli. Īpaša sajūta kā privātā boulinga spēlē, kopumā telpā pieejami 4 boulinga celiņi. Kad darbinieks savadīja galveno informāciju – mūsu vārdus, lai varētu sākt šo azartisko spēli, cīņa par uzvaru sākās. Smiekli, prieks un azartiskas sajūtas nebeidzās līdz pat spēles beigām. Tā teikt galvenais ir laba draugu kompānija un atrast īsto bumbu, kas aizvedīs līdz uzvarai! Noteikti iesaku doties uz Joker Kluba boulingu, ja vēlaties baudīt patīkamu atmosfēru draugu lokā!

Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

1

Ruta

Boulinga spēle bija jauka, un manas klases bērniem, kuri to bija nopelnījuši, tas bija neaizmirstams piedzīvojums! Paldies par sagādāto iespēju! 3.a klases skolēni un skolotāja Ruta.

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi