Boulinga spēle Joker Klubā (2 st.)

1 2 3 4 5 (8)

Boulinga spēle Joker Klubā (2 st.)

Interesanta un aizraujoša aktivitāte.

Kāpēc šis piedāvājums īpašs?

Tā ir lieliska izklaide ģimenes, kolēģu vai draugu lokā. Uzvaru noteikti gribēsies nosvinēt, tāpēc pie boulinga zāles ir pieejams gardu kokteiļu un uzkodu bārs.

Plaša, moderna un jauna boulinga zāle. Šeit Jūs varat atpūsties ģimenes lokā vai kopā ar draugiem. Boulinga spēle ir sports, svētki un atpūta vienlaicīgi, un tā lieliski uzlabo garastāvokli. Boulingu var spēlēt gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan veci. Šī spēle aizraus ikvienu. Šī nav vienkārša bumbas ripināšana, šī ir spēle, kas iesaista visus spēlētājus un garantē jautrību pat visskumīgākajiem spēlētājiem. Jūs sagaidīs profesionāls un laipns apkalpojošais personāls, kas gādās par Jūsu atpūtu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Boulinga spēle 2 stundu garumā līdz 6 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Ikvienam, kam patīk uzspēlēt boulingu nelielās, mājīgās telpās, nedaudz citādākā gaisotnē.

Lai Jums interesanta un izdevusies atpūta!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apavi tiks iedoti

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

6 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Par atsevišķu samaksu saviem viesiem Joker klubs piedāvā arī citas izklaides iespējas. Lūgums iepriekš pierakstīties un pārliecināties vai Joker klubā nav slēgtie pasākumi vai citas aktivitātes, kas ierobežo izmantot dāvanu karti pilnībā.Eksperta atsauksme:

Iveta

Vārda dienā saņēmu dāvanu, boulinga spēle ar draugiem Jocker klubā. Kad beidzot bijām vienojušies ar draugiem, kad visi varēs tikt, sazinājos ar pakalpojumu sniedzēju lai veiktu rezervāciju – administrācija ļoti laipni veica rezervāciju un gaidīja mūs ciemos. Aizbraucām uz Joker klubu, kur visi bijām pirmo reizi, uzrādījām dāvanu karti un mūs aicināja izvēlēties apavus. Kad visi bijām gatavi spēlei, devāmies pie mūsu rezervētā celiņa. Patiesu pārsteigumu radīja, ka zāle bija salīdzinoši maza, bet tik omulīgi un mājīgi iekārtota, kas savā ziņā radīja pat patīkamāku atmosfēru kā lielās zālēs spēlējot šo spēli. Īpaša sajūta kā privātā boulinga spēlē, kopumā telpā pieejami 4 boulinga celiņi. Kad darbinieks savadīja galveno informāciju – mūsu vārdus, lai varētu sākt šo azartisko spēli, cīņa par uzvaru sākās. Smiekli, prieks un azartiskas sajūtas nebeidzās līdz pat spēles beigām. Tā teikt galvenais ir laba draugu kompānija un atrast īsto bumbu, kas aizvedīs līdz uzvarai! Noteikti iesaku doties uz Joker Kluba boulingu, ja vēlaties baudīt patīkamu atmosfēru draugu lokā!


Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Zane

Esmu loti apmierinata ar boulinga apmeklejumu. Ideali pavadits vakars :)

Ruta

Boulinga spēle bija jauka, un manas klases bērniem, kuri to bija nopelnījuši, tas bija neaizmirstams piedzīvojums! Paldies par sagādāto iespēju! 3.a klases skolēni un skolotāja Ruta.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm