Bezceļu brauciens ar kvadraciklu (2 pers., 2 kvadracikli, 1h)

1 2 3 4 5 (0)

Aizraujošs bezceļu brauciens ar kvadriciklu

Izbaudiet aizraujošus un aktīvus mirkļus kopā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Pa ceļiem un neceļiem, cauri upītēm un pāri grāvjiem, kalniem un lejām: aicinām Jūs izbaudīt īstu bezceļu braucienu ar īstu bezceļu kvadraciklu. Brauciena laikā varēsit aplūkot arī daļiņu bijušās PSRS armijas poligona un Padomju armijas atstātos vēstnešus kā arī skaistus dabas objektus visapkārt. Braucienu pavadīs zinošs pavadonis, ar kuru arī var vienoties par vēlamo brauciena grūtības pakāpi. Brauciens aizraus gan motoru rūkoņas un dubļu mīļotājus, gan skaistu dabas skatu cienītājus. Ja vēlaties, braucienu var rīkot arī kā ekskursiju ar pieturām pie dažiem no ievērojamākajiem apkārtnes apskates objektiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts stundas brauciens ar 2 kvadracikliem divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam!

Dodieties kopīgā atpūtā!


Vieta

Ādaži

Apģērbs

Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pirms brauciena tiks sniegta kvadriciklu vadības instruktāža, kā arī noslēgts divpusējs līgums. Pie kvadriciklu stūres aizliegts sēsties alkohola reibumā. Ja ar kvadriciklu plānojat braukt pirmo reizi, rekomendējam iesākumā pamēģināt 15 minūšu iepazīšanās braucienu. Minimālais vecums: 18 gadi; Minimālais auguma garums: 1,50 m.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.