Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Baseina SUP akadēmija (2h)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no sarksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Baseina SUP akadēmija (2h)

Rīga
1 pers.

24,50 € 35 € -30%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Baseina SUP akadēmija

Izbaudi prieku uz SUP dēļa!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ja Tevi biedē auksts ūdens, stiprs vējš vai jebkas cits, ko Latvijas laika apstākļi Tev spēj piedāvāt, tad šī ir īstā vieta kur no tā visa patverties, jo baseina zilajā lagūnā ir nemainīga +27 grādu ūdens temperatūra, kā arī +29 grādu gaisa temperatūra. Nav ne ziņas, ne miņas no vēja vai nokrišņiem, līdz ar to atliek tikai baudīt SUP airēšanu. Baseina SUP akadēmija ir radīta, lai iemācītu ikvienam SUP airēšanu pareizā un maksimāli drošā veidā. Mūsu pieredze un zināšanas būs vērtīgas gan tiem, kuri tikai sper pirmos soļus uz SUP dēļa, gan arī tiem, kuri jau kādu laiku ir airējuši vai pat piedalījušies SUP sacensībās. SUP akadēmijas nodarbības vada Kristaps Salens, instruktors ar 7 gadus ilgu SUP pieredzi, strādājot un instruējot pēc ASI (Academy of Surfing International) metodēm, padarot instrukcijas vēl vieglāk uztveramas kā arī drošākas. Baseina akadēmijas vakarus vienmēr pavada arī jautri smiekli, skaļi plunkšķi, palīdzība gan iekrist ūdenī, gan tikt no tā ārā, kā arī mazas sacensības vai SUP POLO spēle. Apgūstot SUP airēšanu pilnvērtīgi, Tev būs iespēja baudīt SUP piedzīvojumus pilnā apmērā, neuztraucoties par iekrišanu ūdenī, prasmju trūkumu dēļa vadīšanā vai arī sliktiem laika apstākļiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 2 stundu nodarbība piektdien vai sestdien;
  • Baseina apmeklējums;
  • Ievada un drošības instrukcija SUP airēšanā;
  • SUP airēšanas inventārs (SUP dēlis, airis, drošības saite un peldveste, ja ir nepieciešama);
  • Profesionāls un pieredzējis SUP instruktors;
  • Dušas izmantošana;
  • GoPro kamerā iemūžinātas SUP atmiņas.

Vieta

Rīga

Apģērbs

Tev nepieciešams ērts apģērbs, kurā var viegli kustēties un ar kuru nebaidies samirkt. Neaizmirstiet par baseina čībām.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

2 stundu nodarbība piektdien vai sestdien.

Nepieciešama rezervācija!

Bērniem, kuri ir jaunāki par 12 gadiem mēs atļaujam atrasties uz vecāku SUP dēļa, savukārt tiem, kuri sasnieguši 12 gadus vai vairāk, mēs piešķiram savu SUP dēli. Bērni, kuri ir nepilngadīgi, baseina SUP akadēmijā var atrasties vienīgi vecāku uzraudzībā, vecākiem uzņemoties pilnu atbildību par savu atvasi. Pakalpojums tiek sniegts grupām no 6 līdz 12 cilvēki. Grupas mēdz būt gan individuālas, to iepriekš piesakot, gan arī publiskas. Pakalpojums tiek sniegts vienā telpā. Garderobes ir atsevišķas katram dzimumam.


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.