VIP Party Bus (3 st.)

1 2 3 4 5 (0)

VIP Party Bus

Iegriez ballīti!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

VIP Party Bus stils veidots eleganti, bet tajā pašā laikā izteiksmīgi un tas ir piemērots ne tikai ballītes atmosfērai, bet arī lieliski noder lietišķiem braucieniem. VIP Party Bus elegantajā salonā ir 25 ērtas sēdvietas, bārs, pie kura vienmēr atsaucīgs bārmenis, izgaismota deju grīda un akustiskā sistēma, karaokes iekārta kopīgai uzdziedāšanai, plazmas ekrāni, kuri rādīs visu, ko sirds kāro, kā arī, protams, gaismu un lāzeru šovi, kas radīs īstu ballītes atmosfēru.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 3 stundu brauciens VIP Party Busā līdz 25 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta tiem, kas vēlas aizraujošu ballīti!

Lai jautrība sit augstu vilni!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

Skatītāji atkarīgi no izvēlētā pakalpojuma

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

VIP Party Bus paredzētas 25 sēdvietas, bet ērti jūtas līdz pat 30 cilvēki! Skatītāji – brauc līdzi! Tikai DāvanuServiss.lv rezervējot izbraucienu ar VIP Party Bus tajā pašā cenā kā bonuss ir arī Alkometru Patruļas apmeklējums.Pakalpojums tiek siegts Rīgas robežās.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.