Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Ausu caurduršanas procedūra + auskari + DĀVANA

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Ausu caurduršanas procedūra + auskari + DĀVANA

Rīga
1 pers.

22 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
22 €

Ausu caurduršanas procedūra + auskari + DĀVANA

Skaisti un sievišķīgi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sākumā aicināsim no plašā medicīnisko auskaru klāsta izvēlēties speciālos hipoalerģiskos auskarus – augstas kvalitātes medicīniskā tērauda auskari (Caflon, Studex), iepakoti sterilā iepakojumā, nodrošinās brūces veiksmīgu sadzīšanu. Tālāk dosimies uz kosmetoloģisko kabinetu, kur kosmetologs ar speciālo ausu caurduršanas pistolīti veiks pīrsinga procedūru. Speciālā pistolīte, caurdurot auss ļipiņu, uzreiz ievieto tajā auskaru. Profesionālā auss caurduršanas pistolīte garantē mazsāpīgu procesu un precīzu rezultātu. Turpinājumā kosmetologs pastāstīs par pareizāko kopšanu, lai brūces sadziedēšana ritētu ātri un veiksmīgi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Ausu ļipiņu caurduršana;
  • Medicīniskā tērauda auskaru pāris;
  • Pārsteiguma dāvaniņa personīgi no kosmetologa.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Mazām un lielām dāmām, kas grib pucēties un rotāties!

Rotājieties!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Saskaņā ar 14.04.2015 MK noteikumiem Nr. 182., attiecībā uz pīrsinga un tetovēšanas procedūru veikšanu nepilngadīgajiem, pirms pakalpojuma sniegšanas personai līdz 18 gadu vecumam pakalpojumu sniedzējs pārliecinas, ka bērns ir saņēmis vismaz viena vecāka vai likumiskā pārstāvja piekrišanu pakalpojuma veikšanai. Līdz ar to, nepilngadīgas personas uz procedūru aicinātas ierasties vismaz viena vecāka (likumiskā pārstāvja) pavadībā.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.