Ausu caurduršanas procedūra + auskari + DĀVANA

1 2 3 4 5 (1)

Ausu caurduršanas procedūra + auskari + DĀVANA

Skaisti un sievišķīgi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sākumā aicināsim no plašā medicīnisko auskaru klāsta izvēlēties speciālos hipoalerģiskos auskarus – augstas kvalitātes medicīniskā tērauda auskari (Caflon, Studex), iepakoti sterilā iepakojumā, nodrošinās brūces veiksmīgu sadzīšanu. Tālāk dosimies uz kosmetoloģisko kabinetu, kur kosmetologs ar speciālo ausu caurduršanas pistolīti veiks pīrsinga procedūru. Speciālā pistolīte, caurdurot auss ļipiņu, uzreiz ievieto tajā auskaru. Profesionālā auss caurduršanas pistolīte garantē mazsāpīgu procesu un precīzu rezultātu. Turpinājumā kosmetologs pastāstīs par pareizāko kopšanu, lai brūces sadziedēšana ritētu ātri un veiksmīgi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Ausu ļipiņu caurduršana;
  • Medicīniskā tērauda auskaru pāris;
  • Pārsteiguma dāvaniņa personīgi no kosmetologa.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Mazām un lielām dāmām, kas grib pucēties un rotāties!

Rotājieties!


Vieta

Rīga

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Saskaņā ar 14.04.2015 MK noteikumiem Nr. 182., attiecībā uz pīrsinga un tetovēšanas procedūru veikšanu nepilngadīgajiem, pirms pakalpojuma sniegšanas personai līdz 18 gadu vecumam pakalpojumu sniedzējs pārliecinas, ka bērns ir saņēmis vismaz viena vecāka vai likumiskā pārstāvja piekrišanu pakalpojuma veikšanai. Līdz ar to, nepilngadīgas personas uz procedūru aicinātas ierasties vismaz viena vecāka (likumiskā pārstāvja) pavadībā.


rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm