Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Ātrgaitas zābaki - Džamperi

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

15 €

Pirkt

Ātrgaitas zābaki - Džamperi

Aizraujošs piedzīvojums - pastaiga!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai kādreiz esat dzirdējuši par ātrgaitas zābakiem? Tas ir ekstrēms, neparasts piedzīvojums ar spēcīgām sajūtām! Tādu izklaidi Jūs vēl nekur nebūsiet piedzīvojuši! Jūs spēsiet iegūt pārdabiskas spējas un izpildīt lēcienus divu metru augstumā, skriet ar neticami lielu ātrumu, izpildīt dažādus trikus, kurus nevar izpildīt ikdienā un pārvietoties ar septiņjūdžu zābakiem! Uzdāviniet spilgtas sajūtas saviem tuvajiem un draugiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pastaiga ar ātrgaitas zābakiem - džamperiem;
  • Ilgums 15 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties interesantā pastaigā.

Nāc un izmēģini!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

15 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Atrakcija var būt bīstama veselībai, tādēl tā ir pieejama tikai personām no 18 gadiem. Šis izklaides veids pieejams brīvdienās, peldsezonas laikā, tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pa tālruni! Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Visaktuālāko informāciju par Zorb.lv tuvākajām aktivitātēm Jūs saņemsiet šeit https://facebook.com/ZorbLV/events. Pierakstieties!

Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi