Atpūtas brauciens ar „Partylaivu”

1 2 3 4 5 (0)

Atpūtas brauciens ar „Partylaivu”

Izbaudiet neaizmirstamus mirkļus!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Tu iegūsi: ideju neaizmirstamam tusiņam ar draugiem, lieliski pavadītu laiku ar ģimeni vai mīļoto, apskatīsi Rīgu no bebra skatu punkta, iespēju uzrīkot vecmeitu/vecp. ballīti, parādīt Rīgu ārzemju viesiem, vērtīgu dāvanu vasaras piedzīvojumam.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Laivas noma ar šoferi, kas Jūs izvizinās no ostas Ķīpsalā, braucot pa Daugavu līdz Andrejostai, izbraucot cauri pilsētas kanālam, un atgriežoties sākumpunktā. Brauciena laikā ieteicams našķoties ar līdzi paņemtajām uzkodām un dzērieniem. Iespēja likt savu mūziku, mainīt maršrutu, izdekorēt laivu.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana tiem, kuri vēlas jautri pavadīt laiku!

Dodieties piedzīvojumos!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 līdz 7 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija vidus līdz septembra vidum. Sezonas ilgums var mainīties.

Cita informācija

Brauciena vēlamo laiku ir jārezervē. Pakalpojums parasti tiek sniegts no maija vidus līdz septembra vidum, darbadienu vakaros vai brīvdienās, citos laikos vēlams veikt savlaicīgu rezervāciju. Ja braucienā piedalīsies bērni, lūdzam, par to informēt, veicot rezervāciju!


Pakalpojumu sniedzējs

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.