Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Ar malku kurināma pirts Lielupes krastā

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Ar malku kurināma pirts Lielupes krastā

Jūrmala, Priedaine
4-6 pers.

45 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Ar malku kurināma pirts Lielupes krastā

Patīkama atpūta un relaksācija!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas - Jūrmalā, Priedainē atrodas ar malku kurināma pirts pašā Lielupes krastā. Pirts ir neliela. Vienlaicīgi pirtī uzturēties var 4 -6 cilvēki. Vēl Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parkā ir iespējams izkarsēties pirtī, izīrēt airu laivas, atpūsties labiekārtotās piknika vietās, piedalīties bērnu un pieaugušo sporta un atpūtas nometnēs, organizēt korporatīvos pasākumus, sporta spēles, nosvinēt vecpuišu un vecmeitu ballītes, izīrēt SUP dēļus un kajakus.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Ar malku izkurināta pirts 4 - 6 cilvēku kompānijai;
  • Pirts apmeklējums trīs stundas.

Kam dāvanu karte domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas patīkami un nesteidzīgi baudīt atpūtu ar malku izkurinātā pirtī pašā Lielupes krastā.

 


Vieta

Jūrmala, Priedaine

Apģērbs

Pirtij nepieciešamais (pēc katra cilvēka ieskatiem): papildu dvielis, pirts palags, pirts cepure.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

4 - 6 cilvēkiem

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Aktīvā sezona: 01. maijs – 01. oktobris. . Neaktīvā sezona: no 01.oktobris – 01. maijs.  Darba laiki: no plkst. 8.00 – 23.00. Pirms pakalpojuma izmantošanas jāveic rezervācija. Dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli un iespējamajām traumām. Ziemas sezonā tiek atslēgts ūdens un notiek peldēšanās aliņģī. Vasaras sezonā dalībnieku skaits var būt lielāks par 4-6 pers., jo ir iespējams uzturēties ārā svaigā gaisā.



Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.