Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Apmācības „DANDY” modeļu un talantu studijā

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Apmācības „DANDY” modeļu un talantu studijā

Rīga
1 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Apmācības „DANDY” modeļu un talantu studijā (1 mēn.)

Apgūsti ko jaunu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

D A N D Y Modeļu aģentūra ir izveidota 2003. gadā un joprojām ir viena no vadošajām mātes aģentūrām Baltijā, kura pārstāv daudzus pasaules modes industrijas top modeles un modeļus no Latvijas.

Ginta Lapiņa, Eva Bērziņa, Toms Birkavs, Guntars Asmanis, Dace Burkevica, Ronalds Krastiņs, Ieva Laguna and Jānis Vilumovs - tie ir tikai daži pasaulē zināmi latviešu vārdi, kuri savu karjeru soli pa solim ir būvējuši mūsu vadībā!

Studijas pasniedzēji ieliks labu pamatu jaunieša personībā, sniegs izpratni par mūsdienu kultūrprocesiem, veselīgu uzturu, dzīvesveidu, iemācīs izkopt stāju, piedāvās lekcijas par stila, modes un make up vēsturi, dos ieskatu jogas un pareizas elpošanas praksē, kā arī piedāvās izkopt savu gaitu, balsi, skatuves kustību, palīdzēs iepazīties ar veselīga uztura pamatiem, uzzināt vairāk par drošību sociālajos tīklos, kā arī būt pārliecinātiem, pārvarēt uztraukumu, uzstājoties auditorijas priekšā un daudz ko citu. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Apmācības „DANDY” modeļu un talantu studijā (1 mēn.)
  • Nodarbības notiek divas reizes nedēļā, pēc izvēles - otrdienās un ceturtdienās, vai trešdienās un piektdienās no 16:00 - 18:00, kā arī papildu grupa sestdienās no 12:00 - 16:00 jauniešiem, kas nedzīvo Rīgā vai netiek uz nodarbībām darba dienās.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam jaunietim vecumā no 11 līdz 22 gadu vecumam, kas vēlās apgūt kaut ko jaunu!

Pilnveido sevi!

 
Vieta

Rīga

Apģērbs

Atkarīgs no nodarbības tēmas

Laiks

1 mēnesis (4 stundas nedēļā)

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Jums būs iespēja izvēlēties vienu no grupām: otrdienās un ceturtdienās (16:00 - 18:00), vai trešdienās un piektdienās (16:00 - 18:00), vai  papildus grupa sestdienās (12:00 - 16:00).

Nodarbības notiek grupās līdz 20 cilvēkiem.

Kursi piemēroti 11-22 gadus veciem jauniešiem – meitenēm un puišiem.


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.