VAIRĀKU MĒRĶU VAUČERS

Mūsu ieteiktā dāvana

„All Stars Sports” dāvanu karte

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

„All Stars Sports” dāvanu karte

Rīga

Izvēlieties nomināla dāvanu kartes vērtību

50 € 100 €

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

„All Stars Sports” dāvanu karte

Izmēģini vienu no šī brīža populārākajiem cīņas sporta veidiem Latvijā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Biedrības „ All Stars Sports" darbības virsmērķis ir nodrošināt, popularizēt un attīstīt populārākos cīņas un fitnesa veidus. MMA ir jauktā cīņas māksla, kas sevī ietver tādu cīņu sporta veidu tehniku , kā Bokss, Kikbokss, Sambo, Sambo Combat, Kudo, Grappling, Judo, Džiudžitsu, Pangration u.c. MMA cīņas mākslas nodarbībās tiek apgūti cīņas tehnikas paņēmieni, kas ietver roku un kāju sitienus, metienus, cīņas tehniku stāvus un guļot uz zemes, sāpju un žņaugšanas paņēmienus. MMA cīņas nodarbību laikā tiek attīstīts ātrums, spēks, izturība, veiklība, lokanība, attīstīta personība un raksturs kā arī psiholoģiskā sagatavotība cīņas apstākļiem. Tāpēc MMA cīņas paņēmieni ir piemēroti pašaizsardzībai jebkurā dzīves situācijā. Nodarbību laikā, katram audzēknim tiek pievērsta individuāla pieeja, palīdzot ikvienam pilnvērtīgi apgūt MMA cīņas mākslu Rīgā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Varēsiet izvēlēties kādu no „All Stars Sports” MMA Fitness piedāvātajām nodarbībām dāvanu kartes vērtībā. Ja Jūsu izvēlētā piedāvājuma summa pārsniegs Jūsu dāvanu kartes summu, varēsiet starpību piemaksāt uz vietas. 

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta visiem tiem, kam sports ir dzīvesveids!

Mēs par aktīvu dzīvesveidu, un Tu?


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un zeķes

Laiks

Ilgums atkarīgs no izvēlētā piedāvājuma

Dalībnieki

Dalībnieku skaits ir atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Dāvanu karte paredzēta - bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem no 6 – 55 gadu vecumam, neatkarīgi no iepriekšējās sportiskās pieredzes.

Pakalpojumu iespējams izmantot:

Skuju ielā 26, 3 stāvā, otrdienās un ceturtdienās plkst. 16.15-17.30 un 21.00-22.15.

Brīvības gatvē 333, pirmdienās un trešdienās plkst. 20.30 – 22.00, piektdienās plkst. 20.00 – 21.30.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.